Wygrana 7:0!

Junior D2 w 4. kolejce SKO udał się na mecz wyjazdowy z Pogonią Lębork, który wygrał aż 7:0!

Mecz rozpoczęliśmy znakomicie, bo już w pierwszej akcji po asyście I.Domarosa do bramki trafił nasz najlepszy strzelec – K.Stenka. Nie mijają trzy minuty meczu, a już powinniśmy prowadzić 3:0, lecz nasza skuteczność dalej jest do poprawy. Dobra gra naszego zespołu daje efekt i w 15 minucie indywidualną akcję kończy strzałem B.Recław, bramkarz „wypluwa” piłkę i dobija I.Domaros. I takim wynikiem kończy się pierwsza połowa.

Od początku drugiej odsłony zaatakowaliśmy rywali i chcieliśmy strzelić kolejne bramki, i to udaje się w 33. minucie. Idealną, prostopadłą piłkę zagrywa B.Recław, a K.Stenka pewnie kończy akcję. Kolejna bramka to indywidualny popis K.Stenki, przechodząc prawie całe boisko mijał kolejnych rywali i zakończył swoją akcję bramką, kompletując hat-tricka. Wydawało się, że już ładniejszej bramki nie można strzelić, a jednak. 50 minuta, ok. 30 metrów do bramki, piłkę przyjmuje P.Borkowski i potężnym uderzeniem trafia w samo okienko bramki. Kolejny gol padł w 55. minucie i tym razem M.Tomaszewicz idealnie dokręcił piłkę z rzutu rożnego, która bezpośrednio wpadła do bramki i mamy 6:0. Na zakończenie meczu składna akcja i po asyście I. Domarosa do bramki trafia M.Wirkus i ustala wynik meczu na 7:0.

– Gratulacje dla chłopców, kolejny raz pokazali się z bardzo dobrej strony. Widać u nich chęć do grania. Cieszą się każdą chwilą spędzoną na boisku, na treningach dają z siebie 100% i efekty tego widać w meczach. Jestem dumny, prowadząc tych chłopaków i pamiętajcie: ciężka praca popłaca! Dziękujemy Rodzicom, że tak licznie jeżdżą na wyjazdy i nas wpierają, jest to bardzo ważne dla nas –
cieszy się Krzysztof Król, opiekun juniora D2.

Bramki: 3x K.Stenka, 1x I.Domaros, P.Borkowski, M.Tomaszewicz, M.Wirkus.

Skład: M.Cyran, B.Kowalski, A.Prądziński, P.Borkowski, M.Tomaszewicz, B.Recław, K.Stenka, M.Wirkus, I.Domaros, Ł.Sandak, I.Łosiński, I.Kleinszmidt, J.Malski, I.Żmuda Trzebiatowski, P.Król.