WOJACH ZOSTAJE!

Kolejną dobrą wiadomością przed nowym sezonem jest to, że Artur Wojach nadal będzie reprezentował czarno-biało-czerwone barwy!

Nasz pomocnik zostaje w MKS Bytovii Bytów i w nadchodzącym sezonie ponownie będzie walczył o każdy metr boiska oraz kolejne punkty dla naszego zespołu.

Cieszymy się, że gramy dalej razem. Powodzenia, Artur!

Loading