Wiosna zawita do Bytowa

W sobotę bytowski stadion zbudzi się po zimowym śnie i po raz pierwszy w tym roku zapełni się kibicami. Jutro ligowym rywalem Bytovii będzie Apklan Resovia Rzeszów. Początek meczu o 16:00.

Nasz jutrzejszy rywal to zespół, który na poziomie II ligi gra drugi sezon. Przed rokiem Resovia zakończyła rozgrywki na 10. miejscu z dorobkiem 46 punktów. W trwającym sezonie rzeszowianom idzie zdecydowanie lepiej. Już teraz goście zdobyli zaledwie o 5 oczek mniej niż po ostatniej kolejce w poprzednim roku. Tak dobra postawa pozwala gościom zajmować na ten moment 4. pozycję w tabeli.

Zimą Resovia dokonała kilku wzmocnień. Do drużyny dołączył m.in. były zawodnik Bytovii Maksymilian Hebel. Jesienią 23-letni pomocnik reprezentował barwy Gryfa Wejherowo, którego był nawet kapitanem. W ostatnich dwóch sezonach występował natomiast w barwach naszego zespołu.

Przed tygodniem rzeszowianie odnieśli bardzo przekonujące zwycięstwo z Gryfem. Nasz jutrzejszy rywal pokonał wejherowian aż 6:0. Dwa gole zdobył najlepszy strzelec Resovii Daniel Świderski, ktróy w tym sezonie zdobył 9 bramek. Właśnie na tego bramkostrzelnego napastnika powinni zwrócić szczególną uwagę defensorzy “Czarnych Wilków”.

Bytovia przed tygodniem na inauguracje stadionu w Stalowej Woli bezbramkowo zremisowała z miejscową Stalą. Pierwsze spotkanie nie obfitowało w emocje, jednak było to dopiero pierwsze ligowe spotkanie w tym roku. Czarno-biało-czerwoni bardzo mocno przepracowali jednak okres przygotowawczy i notowali bardzo udane wyniki oraz prezentowali dobrą grę. Miejmy nadzieję, że w drugim tegorocznym ligowym meczu już na stadionie w Bytowie “Czarne Wilki” pokażą się bytowskiej publiczności i zdobędą komplet punktów.

W tym roku z okazji dnia kobiet dla naszych pięknych pań mamy specjalną ofertę. W sobotę wszystkie wchodzicie na stadion za darmo! Zapraszamy na Mickiewicza 13.

Mecz Bytovii z Resovią będzie dostępny TUTAJ. Początek transmisji o 15:45. W związku z transmisjami nie będziemy przeprowadzać relacji radiowych. #badz12zawodnikiem

Zapraszamy do zakupu wejściówek na mecz. Nie czekajcie do ostatniej chwili. Biletów z każdą chwilą jest coraz mniej, dlatego najlepiej jak najszybciej zarezerwować sobie możliwość wejścia na stadion. Można to zrobić za pośrednictwem strony: bilety.bytoviabytow.pl.

Jutro (sobota) kasa będzie otwarta w godzinach 13:00-17:00.

Bytów, godz. 16:00, MKS Bytovia Bytów – Apklan Resovia Rzeszów