Turniej noworoczny “Czarne Wilki”

Zapraszamy wszystkich w drugą sobotę nowego roku na salę gimnastyczną przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bytowie. Tego dnia kilka drużyn w tym m.in. sponsorzy Bytovii, samorządowcy, czy trenerzy zmierzą się o Puchar “Czarnych Wilków”. Początek turnieju o 15:00.

Już 14 stycznia przyszłego roku chcemy stworzyć święto bytowskiej piłki. Podczas turnieju o Puchar “Czarnych Wilków” chcemy, aby zebrały się drużyny z osób, które na co dzień pracują, współpracują z Bytovią lub wspierają nas na trybunach.

Każda drużyna będzie liczyła maksymalnie 10 osób. Czas trwania spotkań to 12 minut. Planujemy podzielić zespoły na dwie grupy po cztery zespoły każda. Najlepsze ekipy zmierzą się w meczach półfinałowych, a następnie w spotkaniu o 3. miejsce i wielkim finale.

Zapraszamy również kibiców do uformowania jednej z ekip występujących w turnieju. Zgłoszenie drużyny (maksymalnie 10-osobowej) prosimy wysyłać na adres e-mail: biuro@bytoviabytow.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. W turnieju weźmie udział zespół, który jako pierwszy nadeśle swoje zgłoszenie z wypisaną listą zawodników.