TRANSFER: Gracjan Jaroch

Mamy nowego “Czarnego Wilka”! Napastnik Gracjan Jaroch został wypożyczony na rok z Pogoni Szczecin.

Wychowanek Polonii Przemyśl trafił do Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin w 2013 roku. 3 lata później podpisał profesjonalny, czteroletni kontrakt z “Portowcami”. Nasz nowy nabytek ma już za sobą debiut w pierwszej drużynie Pogoni. 10 sierpnia 2016 roku Gracjan wszedł w 75 minucie meczu z KKS-em 1925 Kalisz w Pucharze Polski i ustalił wynik spotkania na 4:0. 20-latek w zeszłym sezonie również przebywał na wypożyczeniach i to w dwóch klubach. Jesień spędził w Miedzi Legnica, w której zadebiutował w I lidze. Co ciekawe jedyne minuty na zapleczu ekstraklasy zagrał przeciwko Bytovii, wchodząc w końcówce meczu (Miedź wygrała wówczas 2:1). Poza tym w Legnicy wystąpił w 8 spotkaniach w trzecioligowych rezerwach. W rundzie wiosennej Gracjan reprezentował już barwy Błękitnych Stargard. W II lidze zanotował 15 występów i zdobył 2 bramki.

– To chłopak, któremu bardzo zależy, aby grać w I lidze. Ma duże umiejętności i mimo młodego wieku to naprawdę dobry zawodnik. Mocno na niego liczymy – powiedział trener Adrian Stawski.

Gracjana witamy w naszym klubie i życzymy powodzenia!