SPOTKANIE KLUBU BIZNESU

W środowy wieczór w restauracji “Nad jeziorem Jeleń” odbyło się spotkanie Klubu Biznesu. Poruszone zostały na nim tematy związane z obecną sytuacją Bytovii i planami na przyszłość.

Przede wszystkim, chciałbym podziękować każdemu, kto jest żywo zainteresowany losami naszego klubu i chce go wspierać. To pierwsze spotkanie Klubu Biznesu, którego byłem organizatorem. Jestem bardzo zadowolony z tego, że przedstawiliśmy sponsorom oraz władzom miasta raport za rok 2023, jakie mamy plany na kolejny oraz jak w tej chwili wygląda sytuacja naszego klubu. Porozmawialiśmy również o problemach oraz nadziejach, jakie czekają na nas w niedalekiej przyszłości. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim obecnym oraz tym, którym nie udało się dojechać na to spotkanie. To właśnie dzięki Wam wszystkim klub funkcjonuje i z optymizmem patrzymy w przyszłość.
Wszyscy chcemy tego samego. W firmach bądź klubach, gdy dochodzi do sytuacji, że każdy z zainteresowanych rozumie, że powinniśmy grać do jednej bramki to w końcu powstaje pewnego rodzaju „perpetuum mobile”, którego nie można już zatrzymać w drodze po sukces. Mam nadzieję, że właśnie po tym spotkaniu uruchomiliśmy to urządzenie na dobre.
Dalej jesteśmy w ciężkiej sytuacji, ale powoli wychodzimy zza zakrętu. Potrzebujemy jeszcze trochę czasu, odpowiedniej strategii i determinacji w dążeniu do celu. Dzieje się dobrze, ale to nie oznacza, że będziemy zwalniać w kierunku rozwoju. Wręcz przeciwnie, chcemy wrzucić wyższy bieg i być jeszcze bardziej skuteczniejsi w naszych poczynaniach.” Skomentował Prezes klubu – Łukasz Hinc.