SPOTKANIE KLUBU BIZNESU – WIDEO + WYWIADY

🎥 Zapraszamy na materiał ze spotkania + wywiady!
💬 „Minął rok. Około 45% zadłużenia za nami. Ten rok był bardzo ciężki, stresujący i wymagający od nas olbrzymiego nakładu pracy. Nie wszystko zagrało w 100%, ale jestem szczęśliwy z wykonanego do tej pory zadania. MKS Bytovia Bytów to klub z tradycjami i długoletnią historią, która przeplatana była pięknymi momentami oraz tymi o których chciałoby się zapomnieć. Przechodzimy trudny moment, jedną nogą byliśmy już nad przepaścią, jednakże ostatni rok pokazał, że ciężka praca popłaca.
Sportowo osiągnęliśmy fantastyczny wynik. Poprawiliśmy się bardzo w strukturze organizacyjnej oraz w sferze finansowej. Nie ukrywam, że najbliższy sezon będzie równie ciężki. Zapraszam Państwa do wspierania naszego klubu w formie sponsoringu i przede wszystkim do wspierania nas na Mickiewicza 13 podczas spotkań ligowych. Pokazaliśmy przez ostatnie 12 miesięcy, że można nam zaufać. Cechuje nas transparentność oraz rzetelność. Jesteśmy na takim etapie naszej historii, która wymaga od nas prowadzenia i trzymania się bardzo trudnej strategii odbudowy klubu. Póki co się udaje, ale bez dodatkowego wsparcia nie poradzimy sobie.
Rośniemy w siłę i rosnąć nie przestaniemy. BYTOVIA to Bytów, to my wszyscy! Zapraszam na ostatnią kolejkę ligową 15 czerwca na godzinę 15:00. Pożegnajmy V ligę raz na zawsze i podziękujmy naszemu zespołowi za ten rok.
Do zobaczenia na stadionie!” Skomentował Prezes klubu – Łukasz Hinc.