Sparing z Chojniczanką

Kilka dni po sparingu z Gwardią Koszalin nasi zawodnicy rozegrają kolejne spotkanie. Tym razem na boisku w Kartuzach podopieczni Kamila Sochy zmierzą się z Chojniczanką Chojnice. Początek meczu o 12:00.

Środowy rywal “Czarnych Wilków” niedawno rozegrał swój pierwszy sparing podczas zimowego okresu przygotowawczego. W niedzielę chojniczanie pokonali Nielbę Wągrowiec 3:1. Jak na razie umowę z Chojniczanką parafował Olaf Nowak, który ostatnio występował w I-ligowym Zagłębiu Sosnowiec. 22-letni napastnik jest pierwszym zimowym wzmocnieniem drużyny z Chojnic.

Od początku sezonu barwy “Chluby Grodu Tura” przywdziewa były zawodnik Bytovii Mateusz Klichowicz. Na II-ligowych boiskach w trwających rozgrywkach 29-latek wystąpił w 16 meczach, w których zdobył 5 goli. Klichowicz był autorem jednej z bramek strzelonych przez Chojniczankę w ich pierwszym tegorocznym sparingu.

Czarno-biało-czerwoni mają za sobą natomiast dwa towarzyskie starcia w tym roku. W pierwszym “Czarne Wilki” pokonały Nielbę Wągrowiec 2:0, natomiast w drugim zremisowały 1:1 z Gwardią Koszalin. Miejmy nadzieję, że również jutro trener Kamil Socha będzie miał okazję do przetestowania nowych rozwiązań, które będą mogły zaprocentować w trakcie rundy wiosennej na II-ligowych boiskach.

Kartuzy, godz. 12:00, MKS Chojniczanka – MKS Bytovia