SPARING NR 2: RADUNIA 1:1 BYTOVIA

W sobotę rozegraliśmy drugi sparing. Tym razem na wyjeździe zremisowaliśmy z Radunią Stężyca 1:1.

Podopieczni Karola Szymleka w pierwszej połowie zagrali w składzie:
Ł. Pupka Lipiński, A. Tandecki, zawodnik testowany, A.Szmidke, J.Misiura, A. Gut, B.Flis, K. Szostak, P.Dąbrowski, I.Bąkowski, D. Kiełpiński

w drugiej:
Ł. Pupka Lipiński – zawodnik testowany, zawodnik testowany, J. Malich, K. Wojach, M. Błaszkowski, K. Jendruch, M. Wirkus, zawodnik testowany, F. Byczkowski, A. Gross oraz S. Wirkus

Bramkę dla naszego zespołu zdobył Maciej Błaszkowski.

Kolejny sparing rozegramy w sobotę (14.02). Na wyjeździe podejmować będziemy Bałtyk Koszalin.

Loading