Sparing: Lechia – Bytovia 7:1

W pierwszym sparingu przegraliśmy z Lechią Gdańsk 1:7. Honorową bramkę dla naszej ekipy zdobył Przemysław Lech.

90′ Koniec meczu.

85′ Ładny strzał Lecha z rzutu wolnego, broni jednak Kuciak.

80′ Próbował strzelać z pierwszej piłki Szela. Zabrakło mu niewiele.

72′ Dobra próba Ntuliego. Strzał testowanego zawodnika Bytovii minął jednak słupek.

70′ Tomczak zmienił Ferugę.

67′ 1:7. Błąd w wyprowadzeniu piłki. Futbolówka trafia do Artura Sobiecha, który pięknym strzałem pokonał naszego bramkarza.

62′ Gra wyrównała się w tym momencie meczu.

56′ Żółta kartka dla Procyszyna po faulu na Haraslinie.

51′ Haraslin minimalnie obok bramki.

W przerwie na boisku pojawili się Kusztan, Procyszyn, Lengiewicz, Kawula, Bielawski, Szela, Wolski, Ntuli, Błaszkowski.

46′ Zaczynamy II połowę.

Koniec I połowy. Przegrywamy 1:6.

42′ Szósta bramka dla gdańszczan. Kolejny błąd przy rzucie rożnym ponownie wykorzystał Flavio Paixao. Klasyczny hat-trick Portugalczyka.

36′ Jest w końcu bramka dla naszego zespołu! Po ładnej akcji zza pola karnego uderzył Lech i Kuciak musiał wyciągać piłkę z siatki. 1:5.

29′ Samobójcza bramka Michała Rutkowskiego, który próbował przeciąć dośrodkowanie. 0:5.

20′ Szybko poszło. Dwie kolejne bramki dla Lechii i mamy już 0:4… Po bramce znów dołożyli Peszko i Flavio.

17′ Niestety drugi raz mocniej zaatakowała Lechia i padła druga bramka. Piękna główka Peszki, Ryngwelski bez szans.

16′ Dobre dośrodkowanie Ferugi z rzutu rożnego. Bąk był blisko zdobycia główką bramki wyrównującej.

11′ Ładna dwójkowa akcja między Kwiatkowskim a Ferugą. Kończył strzałem ten drugi, ale uderzył obok słupka.

10′ Spotkanie toczy się cały czas wśród opadów deszczu. Przeszkadzają one nie tylko piłkarzom, ale i nam w przeprowadzaniu tej relacji tekstowej. Prosimy więc o wyrozumiałość.

7′ Gol dla Lechii. Długą akcję biało-zielonych wykończył Flavio Paixao.

1′ Rozpoczęliśmy spotkanie.

Skład: Ryngwelski – Deleu, Bąk, Rutkowski, Liberacki – Kwiatkowski, Lech, Janik, Feruga, Stanczew – Hołtyn.

Ławka: Kusztan – Błaszkowski, Bielawski, Kawula, Lengiewicz, Procyszyn, Szela, Wolski, Tomczak, Ntuli.