Chojniczanka – Bytovia 0:2

Dzisiaj w Stężycy pokonaliśmy w sparingu Chojniczankę 2:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Fabian Hiszpański i Maksymilian Hebel.

Chojniczanka Chojnice – MKS Bytovia Bytów 0:2

Bramki: Hiszpański 16, Hebel 80.

Bytovia: (I połowa) Witan – Procyszyn, Dampc, Bąk, Witkowski (28 Wilczyński) – Hiszpański, Duda, Burkhardt, Swędrowski, Moneta – Jaroch.

(II połowa) Oszmaniec (74 Ryngwelski) – testowany, Wróbel, Łapin (75 Kropidłowski), Wilczyński – P.Wolski, B.Wolski, Swędrowski (64 Błaszkowski), Kwietniewski (76 Wasiak), Hebel – Kuzimski.

Chojniczanka: (I połowa) Janukiewicz – Kobryń, Boczek (29 Michalski), Wołąkiewicz (60 Boczek), Pietruszka – Paprzycki, Danielewicz, Żyra, Przybecki, Pyłypczuk – Kowalkowski (29 Surdykowski).

(II połowa) Wnuk – Podgórski, Wołąkiewicz, Michalski, Sylwestrzak – Danielewicz (83 Korczyc), Zawistowski, Grzelczak, Piotrowski, Żyra (67 Żagiel) – Surdykowski (60 Mikołajczak).

RELACJA TEKSTOWA:

Sędzia zakończył spotkanie. Po bramkach Hiszpańskiego i Hebla pokonujemy Chojniczankę 2:0.

89′ Szybka akcja Chojniczanki zakończona strzałem, który pewnie broni Ryngwelski.

85′ Groźne, ale niecelne dośrodkowanie Chojniczanki w pole karne Bytovii.

80′ Goooool dla Bytovii. Bramkę po podaniu Kropidłowskiego strzela Hebel.

76′ Ostatnia zmiana w naszym zespole. Schodzi Kwietniewski, a na boisku pojawia się Wasiak.

75′ Zmiana w Bytovii. Kropidłowski zmienia Łapina.

74′ Kolejna zmiana w naszym zespole. Ryngwelski zastępuje Oszmańca.

73′ Zamiesznie w polu karnym Bytovii, ale pewnie interweniuje Oszmaniec.

72′ Żółta kartka dla zawodnika Chojniczanki po faulu na naszym zawodniku.

68′ Kolejne dobre podanie Kwietniewskiego, tym razem do Hebela, który wrzucił piłkę w pole karne, ale tam nikt z zawodników Bytovii nie doszedł do niej.

64′ Zmiana w naszym zespole. Na boisku pojawił się Błaszkowski, który zmienił Swędrowskiego.

59′ Piękne podanie Kwietniewskiego do Kuzimskiego. Ten drugi oddaje strzał z przewrotki. Piłka po jego strzale minimalnie minęła światło bramki.

46′ Trener Adrian Stawski zmienił 8. zawodników. Na boisku od początku drugiej połowy pojawili się: Oszmaniec, Wróbel, P. Wolski, B. Wolski, Hebel, Łapin, Kwietniewski, Kuzimski.

46′ Zaczęła się druga połowa.

45′ Sędzia kończy pierwszą połowę. Po 45 minutach prowadzimy z Chojniczanką 1:0

44′ Pewna interwencja w obronie Wilczyńskiego.

36′ Rzut rożny dla Bytovii.

31′ W drużynie Chojniczanki na boisku pojawił się były zawodnik naszego zespołu Janusz Surdykowski

30′ Stały fragment gry dla Bytovii, który nie przyniósł żadnego skutku.

28′ zmiana w Bytovii. Na boisku pojawia się Wilczyński, który zastępuje Witkowskiego.

Pierwsze 25 minut meczu rozgrywana jest w dość szybkim tempie.

22′ Dobra akcja Chojniczanki zakończona strzałem. Pewnie piłkę łapie Witan.

16′ Gol… Jaroch popędził z piłką lewą stroną i zagrał piłkę w pole karne, a tam znalazł się Hiszpański i umieścił piłkę w siatce.

12′ Burkhardt przechwycił piłkę w środku boiska, ale dalsza część akcji nie przyniosła żadnego skutku.

1′ Sędzia rozpoczął spotkanie.

Jesteśmy już na miejscu. Pogoda nie rozpieszcza, ale mamy nadzieję, że nasi piłkarze nas rozgrzeją swoją dobrą grą.

W naszej drużynie testowany jest wciąż Ołeksandr Łapin. W sparingu wystąpią także Mikołaj Kwietniewski i Łukasz Moneta z Legii Warszawa.