Sparing: Chojniczanka – Bytovia 3:1

Przegrywamy z Chojniczanką 1:3 w ostatnim sparingu przed ligą. Honorową bramkę dla “Czarnych Wilków” zdobył Hołtyn.

93′ Koniec meczu.

92′ Jeszcze rut wolny dla Bytovii. Ponownie Feruga, tym razem w światło bramki, ale zbyt lekko.

89′ Przycisnęła w ostatnich minutach Chojniczanka.

86′ Bardzo ładna indywidualna akcja Kwiatkowskiego, ale piękna robinsonada Witana!

84′ Próbował Stanczew, ale strzał zbyt lekki, aby mógł zaskoczyć Witana.

83′ Dobra zmiana Hołtyna, który zdobywa bramkę dla naszego zespołu! 3:1.

80′ Janik za Lecha.

77′ Bąk upomniany żółtą kartkę za dyskusje.

76′ Trochim sam na sam z Ryngwelskim i kapitalna interwencja “Ryngwy”!

74′ Przerwa na wodę.

72′ Stanczew za Deleu.

72′ Feruga wysoko nad bramką z rzutu wolnego.

69′ Ładnie tym razem pograła Bytovia. Liberacki uderzył minimalnie obok słupka.

68′ Wybija piłkę Deleu i chroni nas przez utratą kolejnego gola.

63′ Już niestety 3:0. Składna akcja gospodarzy, zagranie ze skrzydła Drozdowicza i kończy wszystko Wachowiak.

61′ Hołtyn i Czubak zmieniają Giela i Szelę.

60′ Błąd obrońcy Chojniczanki. Przejmuje futbolówkę Szela. Decyduje się na strzał, niestety nad bramką.

58′ 2:0. Błąd Ferugi, który podał wprost do Trochima. Zawodnik Chojniczanki podbiegł do pola karnego, podał do Surdykowskiego, a ten pokonał bezradnego Ryngwelskiego.

56′ Pierwszy strzał zablokowany przez mur, dobitka obok bramki.

55′ Rzut wolny dla Chojniczanki tuż przed polem karnym.

49′ Żółta kartka dla Kuzimskiego.

46′ Giel z dystansu, lecz bardzo niecelnie.

46′ Zaczynamy po przerwie. Nastąpiła jedna zmiana w naszej ekipie – Bielawski wszedł za Wasiaka.

45′ Koniec I połowy. Przegrywamy 0:1.

41′ Znów groźnie pod naszą bramką, piłka po strzale głową przeleciała nad poprzeczką.

40′ Żółta kartka dla Zawistowskiego.

39′ Świetna interwencja Ryngwelskiego chroni nas od utraty bramki.

38′ Coraz częściej dochodzi do głosu Bytovia, ale brakuje klarownych okazji.

31′ Strzelał z ostrego kąta Szela, daleko od słupka.

27′ Znów Chojniczanka, dobrze przedzierał się Kuzimski, został jednak powstrzymany przez obrońców. Leży na boisku Rutkowski, który odczuwa skutki starcia. Sędzia zarządził przy okazji przerwę na wodę.

26′ W natarciu gospodarze, strzelał Mikołajczak, lecz dobrze nogami sparował piłkę na rożny Ryngwelski.

24′ Dośrodkowanie z rzutu rożnego, główkował Lech, ale pewnie w bramce Janukiewicz.

22′ Ładna akcja “Czarnych Wilków”, rozpoczął Wasiak, Feruga zagrał na wolne pole do Giela, ale ten przegrał pojedynek z bramkarzem. Mało miejsca miał jednak nasz napastnik.

19′ Próbowała Bytovia, kilka strzałów w stronę bramki Janukiewicza, ale za każdym razem zablokowali uderzenia piłkarze Chojniczance.

16′ Tym razem dobrze blokował rywala Deleu, odebrał piłkę, a potem został sfaulowany.

12′ Główkował Michalski nad bramką Bytovii.

9′ Faulowany zawodnik Chojniczanki. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Zawistowski, ale dobrze poradzili sobie nasi obrońcy.

2′ Gol dla Chojniczanki…  Strata Deleu we własnym polu karnym i bramkę do pustej bramki zdobywa Mikołajczak. Brazylijczyk domagał się faulu, ale sędzia pozostał niewzruszony.

1′ Z lekkim opóźnieniem zaczynamy sparing w Chojnicach!

Skład: Ryngwelski – Deleu, Bąk, Rutkowski, Liberacki – Wasiak, Lech, Feruga, Szela, Kwiatkowski – Giel.