Ryszard Mądzelewski nowym asystentem!

Ryszard Mądzelewski został nowym asystentem trenera Adriana Stawskiego. Witamy legendę naszego klubu z powrotem na pokładzie!

50-letni “Madziara” to chodząca ikona Bytovii. W pierwszym zespole zagrał w 317 spotkaniach, zdobywając okrągłe 100 bramek. Mądzelewski był także już niegdyś grającym trenerem naszego klubu. W czarno-biało-czerwonych barwach występował do 2009 roku.

– Bardzo się cieszę, że Rysiu wrócił do klubu w takiej formie. Znamy się od wielu lat i myślę, że to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Jestem pewien, że będzie bardzo pomocnym i lojalnym członkiem mojego sztabu – mówi trener Adrian Stawski.

Uważam, że jest to świetny ruch naszego klubu. Jest to kolejny krok w kierunku budowania tożsamości lokalnej i działalności dla społeczeństwa bytowskiego. Mamy w szerokiej kadrze zawodników z Bytowa i korzystamy z usług osób zasłużonych dla całego regionu. Obala to mit, że Bytovia grająca w I lidze to klub oderwany od lokalnej społeczności. Życzę Rysiowi wiele zadowolenia z pracy w Bytovii i jestem przekonany, że my również na tym skorzystamy – powiedział prezes Janusz Wiczkowski.