“Ryneczek” sponsorem srebrnym!

Wszyscy lubimy zjeść świeże i smaczne warzywa oraz owoce. Dlatego bardzo cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z warzywniakiem “Ryneczek”, który został naszym nowym sponsorem srebrnym!

“Ryneczek” prowadzony przez Karola Palmowskiego swoją stylistyką nawiązuje do “zielonych rynków”, których kiedyś było całe mnóstwo, ale niestety jeden po drugim znikły z mapy Polski. W takich miejscach można było znaleźć najlepsze warzywa i owoce, a także inne produkty od lokalnych dostawców – zawsze świeże, zdrowe i smaczne. Sami korzystaliśmy z dobrodziejstw ryneczków w Bytowie i tęskniliśmy za nimi, aż w końcu powstało miejsce, które w pewnym stopniu odtwarza atmosferę dawnych dni.

Nasz nowy sponsor srebrny to warzywniak, w którym owoce i warzywa układane są w drewnianych skrzynkach i wiklinowych koszach, tak jak to się robiło dawniej. Oprócz owoców i warzyw można tam znaleźć też nabiał, pieczywo, susze, konfitury, przetwory, syropy, mąki, makarony oraz świetne herbaty i soki. Wszystkie produkty, które są w naszej ofercie, został starannie dobrane – bardzo często są one unikalne i nigdzie indziej w Bytowie się ich nie kupi lub trudno je znaleźć.

Jeśli szukacie wysokiej jakości warzyw i owoców w dobrej cenie, to zapraszamy do odwiedzenia “Ryneczku”, który mieści się w Bytowie przy ulicy ks. Bernarda Sychty 5/1A