sklep internetowy

Ruszamy ze sklepem internetowym!

Dzisiaj uruchomiliśmy sklep internetowy! W sprzedaży są już nowe koszulki meczowe w szachownicę. Cena to tylko 100 złotych!

Koszulki są dostępne w rozmiarach: S, M (czas wysyłki do 7 dni roboczych) L, XL i XXL (czas wysyłki do 15 dni roboczych). Istnieje również możliwość odbioru osobistego. Płatność odbywa się poprzez tradycyjny przelew na konto klubowe. Dodatkowo utworzyliśmy opcję nadruku na koszulkach. Za nazwisko i numer na trykocie zapłacimy po 20 złotych. Treść nadruku należy przesłać mailowo.

W sprzedaży są także książki – albumy “Czarno-biało-czerwoni” oraz “Skazani na Sukces”, których autorem jest Bogdan Adamczyk. Cena tych pozycji wynosi odpowiednio 10 i 46 złotych. Już niedługo do sklepu dołączymy jeszcze zupełnie nowe gadżety!

Informujemy, że będzie również możliwość zakupu produktów klubowych podczas funkcjonowania kas biletowych przed domowymi meczami naszego zespołu. Kontakt z naszym sklepem jest możliwy poprzez maila: sklep@bytoviabytow.pl oraz drogą telefoniczną: 579 645 143.

TUTAJ PRZEJDŹ DO NOWEGO SKLEPU INTERNETOWEGO!