Rezerwiści z Poznania

W sobotę “Czarne Wilki” czeka bardzo ważna rywalizacja z Lechem II Poznań. Liczymy na wasze wsparcie przy Mickiewicza 13! Początek meczu o 18:00.

Dla rezerw Lecha ten sezon nie jest zbyt udany. Goście zajmują obecnie 17. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 34 punktów. W ostatnich 13 meczach rezerwy “Kolejorza” zdobyły tylko 12 oczek. Zimą doszło do zmiany na stanowisku pierwszego trenera Lecha II Poznań. Rafała Ulatowskiego zastąpił zaledwie 32-letni Artur Węska, który wcześniej od czerwca do końca grudnia 2020 r. prowadził Znicza Pruszków.

W kadrze Lecha II oprócz młodych piłkarzy znajduje się kilku bardziej doświadczonych zawodników. Zimą do ekipy z Wielkopolski dołączył jeden z nich, znany z występów w pierwszej drużynie “Kolejorza”, Siergiej Kriwiec. Doświadczony pomocnik wiosną wystąpił w 16 meczach, w których zdobył 3 gole.

Bytovia ma za sobą trudne tygodnie. Podopieczni Kamila Sochy w ostatnich meczach zdobyli tylko 2 punkty. Wierzymy jednak, że limit pecha i złych wyników już się skończył i w tym bardzo ważnym meczu z rezerwami Lecha “Czarne Wilki” pokażą się z dobrej strony i zdobędą komplet punktów. Trener Socha będzie musiał poradzić sobie jednak bez Przemysława Lecha, który w ostatnim meczu w Katowicach upomniany został 12 i 13 żółtą kartą, przez co nie będzie mógł wystąpić w dwóch najbliższych spotkaniach.

Zapraszamy do obejrzenia meczu na żywo przy Mickiewicza 13. Bilety można nabyć przez Internet. Wystarczy kliknąć tutaj, aby kupić wejściówkę online. Przypominamy, że nie ma wymogu wydruku biletu, wystarczy pobrać go na telefon.

Ceny biletów pozostają niezmienne. Normalna wejściówka kosztuje 15 złotych, ulgowa (młodzież, studenci, kobiety, emeryci i renciści) 10 złotych, natomiast dzieci do lat 7 wchodzą za darmo po odebraniu bezpłatnego biletu.

Bytów, sobota, godz. 18:00, MKS Bytovia Bytów – KKS Lech II Poznań