Gryf – Bytovia 1:1

Bytovia zremisowała w Wejherowie 1:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył tradycyjnie Karol Czubak. Gryf wyrównał w 90 minucie po golu Mateusza Majewskiego z rzutu karnego.

95′ Koniec meczu.

90+5′ Faulował Janik i obejrzał żółtą kartkę.

90′ Sędzia doliczył 5 minut.

90′ Rzut karny dla Gryfa… Faulował Ryngwelski Hebla i otrzymał żółtą kartkę… Majewski myli Ryngwelskiego i mamy 1:1…

89′ Kolejna wrzutka Hebla, ale pewnie bramce Ryngwelski.

84′ Trzecia zmiana w naszej drużynie. Stanchev zmienił Kwiatkowskiego.

84′ Uderzał z wolnego Hebel, ale wysoko nad bramką.

83′ Faulowany Hebel i Gryf ma niezłą okazję na centrę z rzutu wolnego.

81′ Przed dobrą szansą stanął Janik, ale uderzył obok słupka…

79′ Wrzutka Bielawskiego, ale żaden z naszych zawodników nie dotknął piłki i spokojnie złapał ją Ferra.

76′ Janik za Hołtyna.

74′ Przerwa na napojenie.

71′ Złapał strzał Majewskiego Ryngwelski, ale i tak faulowali wejherowianie przy rzucie rożnym.

69′ Bardzo wyrównany moment tego spotkania.

62′ Pierwsza zmiana w naszej drużynie. Bielawski zmienia Wasiaka.

58′ Bardzo ostro zaatakował Rutkowskiego Hebel. Za to zagranie obejrzał żółtą kartkę.

55′ Bardzo groźna okazja dla drużyny Łukasza Kowalskiego. Gabor wyszedł na czystą pozycję, lecz wyraźnie przestrzelił.

52′ Rzut wolny dla Bytovii. Ładne uderzenie Ferugi paruje do boku Ferra. Dobijał jeszcze Rutkowski, ale niedokładnie.

48′ Dośrodkowanie Wasiaka wprost w ręce Ferry.

46′ Zaczynamy II część spotkania.

45+2′ Koniec I połowy. Prowadzimy 1:0.

45′ Sędzia dolicza 2 minuty.

44′ Próbował z dystansu Kankowski, pewnie złapał piłkę Ryngwelski.

40′ Ależ blisko drugiej bramki Czubak! Karol wyszedł na czystą pozycję i trafił w słupek. Po chwili jeszcze dwie próby, ale wszystko wybijają wejherowanie!

35′ Faulował Kwiatkowski, rzut wolny dla Gryfa w niebezpiecznym miejscu. Dobrze wychodzi z bramki Ryngwelski i oddalamy zagrożenie.

34′ Groźnie pod bramką Bytovii. Na szczęście Ryngwelski złapał futbolówkę przed linią bramkową.

33′ Bardzo ambitnie Kwiatkowski, który przejął bezpańską piłkę. W trudnej sytuacji strzelił jednak obok słupka.

30′ Przerwa na wodę.

29′ Po chwili ponownie Gryf. Aktywny jest Mateusz Majewski, który uderzył nad bramką.

28′ Zakotłowało się pod naszą bramką, na szczęście nasi obrońcy poradzili sobie z tym zamieszeniem.

26′ Ładna, składna akcja Bytovii. Dośrodkowywał Wasiak, lecz piłka nie dotarła do Czubaka. Kończył jeszcze Rutkowski, jednak wysoko nad bramką.

24′ Rzut rożny dla Gryfa, dośrodkowanie Hebla, dobre piąstkowanie Ryngwelskiego.

18′ GOOOL! Karol Czubak urwał się obrońcom, przepchnął rywala i pewnie pokonał golkipera Gryfa! 1:0!

15′ Próbował uderzać piłkarz Gryfa, ale strzał poszybował bardzo wysoko nad poprzeczką.

12′ Kąśliwy strzał Lecha, ale na posterunku bramkarz gospodarzy.

11′ Sporo gry w środkowej części boiska. Przed chwilą również dłuższa przerwa, bo na boisku leżało aż 2 zawodników Gryfa.

4′ Dośrodkowanie z rzutu rożnego, w dobrej sytuacji jednak nad bramką Hołtyn.