Przedświąteczny Klub Biznesu

W środowy wieczór w restauracji “Kaszubianka” w Bytowie odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie Klubu Biznesu. Poruszone zostały na nim tematy związane z obecnym funkcjonowaniem Bytovii i planami na najbliższe miesiące.

Prezes Krystian Błank opowiedział zebranym o tym, co udało się zrobić w mijającym roku oraz o problemach, z którymi niestety Bytovia nadal musi się mierzyć. Krótkie wystąpienie miał również nowy trener naszego zespołu Tomasz Bąkowski. Przedstawił zgromadzonym swoją wizję i cele, które będzie chciał zrealizować w nadchodzącym roku wraz z “Czarnymi Wilkami”.

Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem. – Chciałbym bardzo mocno podziękować wszystkim sponsorom i przedstawicielom władz miejskich oraz powiatowych za odwiedzenie nas po raz ostatni w 2022 r. Dziękujemy, że jesteście z nami i dalej wspieracie nasz projekt odbudowy Bytovii. Bez Waszego wsparcia nie moglibyśmy istnieć – powiedział Krystian Błank, prezes klubu.

Dziękujemy również restauracji “Kaszubianka” z p. Krystyną Stachowską na czele, która bezpłatnie udostępniła nam salę na wczorajsze spotkanie oraz przygotowała mały poczęstunek. Podziękowania kierujemy również do firmy Power Gift, która bezpłatnie wykonała statuetki dla naszych sponsorów i partnerów wspierających Bytovię. Razem jesteśmy jedną wielką czarno-biało-czerwoną rodziną.