Seniorzy Procyszyn: Czekaliśmy na swoje szanse 22 sierpnia 20181717126 – Bardzo dobrze, że punkty jadą do Bytowa. Myślę, że zrobiliśmy naprawdę dobrą robotę – powiedział po wygranej Arsenij Procyszyn.