Powrócił Klub Biznesu

W sobotę, w Restauracji “Nad jeziorem Jeleń”, po długiej przerwie odbyło się spotkanie Klubu Biznesu. Podczas spotkania zostały podsumowane działania w ramach projektu #NowaKarta.

W sobotni wieczór zarząd klubu zaprosił przedsiębiorców do restauracji “Nad jeziorem Jeleń” w ramach Klubu Biznesu, który ma na celu  łączenie osób, które pomagają klubowi i  integracja środowiska biznesowego.

Spotkanie rozpoczął  nowo wybrany prezes, Krystian Błank, który w ramach prezentacji przedstawił  rezultaty działań wszczętych w ramach projektu #NowaKarta. Wspomniana została m. in. redukcja długu, który przez ostatnie pół roku został zmniejszony o ponad 200 tysięcy złotych. Zaprezentowany został również dalszy plan działania, który realizowany będzie przez drugą część sezonu.

Poproszony o podsumowanie rundy jesiennej pod względem sportowym został trener Karol Szymlek. Opowiedział również o planach sportowych na najbliższy okres.

Podczas ostatniej, formalnej części spotkania głos zabrał dyrektor Akademii Młodych Wilków, Tomasz Mielewczyk, którzy zaprezentował działania przeszłe i przyszłe wokół najmłodszych drużyn “Czarnych Wilków”.

Cieszę się, że udało nam się spotkać ze sponsorami i wspólnie podsumować pierwsze miesiące działania projektu #nowakarta. Będziemy chcieli systematycznie spotykać się z przedstawicielami sponsorów, aby na bieżąco być z nimi kontakcie w sprawie sytuacji klubu. Z tego miejsca chciałbym raz jeszcze podziękować wszystkim osobom wspierającym nasz klub. Wspólnie tworzymy historię – podsumował spotkanie Krystian Błank.