Power Gift zostaje z nami!

Kolejny dzień i kolejna dobra informacja na temat naszych sponsorów. Umowę z naszym klubem przedłużyła firma Power Gift. Dziękujemy za zaufanie. Niech połączy nas Bytovia!

Przygoda firmy Power Gift z branżą upominkową rozpoczęła się w 2006 roku. Zaczynali jako jeden z pierwszych producentów produktów spersonalizowanych na polskim rynku, początkowo tylko na lokalnym rynku nadmorskim, głównie w sezonie letnim. Z biegiem czasu wraz z rozwojem firmy i coraz większej liczby produktów zasięg działania zwiększał się, najpierw w Polsce, a następnie w krajach Europy.

Obecnie produkty naszego sponsora oprócz sklepów i stoisk na terenie Polski można kupić w Niemczech, Austrii, Szkocji, Francji, a od niedawna także we Włoszech. Współpracują zarówno z klientami indywidualnymi, jak i sieciami. Stale poszerzają swój asortyment. W ostatnich latach także o souveniry i produkty pamiątkarskie.

Firma Power Gift znajduje się w Bytowie przy ulicy Miasteckiej 2. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej powergift.eu.