Porażka z Wdą

Rezerwy przegrały w dzisiejszym sparingu z Wdą Lipusz 0:2. Był to ostatni mecz kontrolny, przed inauguracją rundy wiosennej IV ligi.

Porażka 0:2 (0:1) z drużyną Wdy Lipusz nie napawa zbytnim optymizmem, ale bytowska młodzież rozegrała przyzwoity mecz. Stracone bramki to efekt prostych, indywidualnych błędów w defensywie, wynikających z braku koncentracji u naszych piłkarzy. Dogodne sytuacje na zmianę wyniku mieli Hubert Syldatk i Sebastian Jeżewski. W pierwszej połowie Maciej Błaszkowski nie strzelił rzutu karnego.

– Mimo wielu dobrych akcji i momentami niezłej gry, chłopcy powinni mieć świadomość, iż w meczach ligowych, doświadczeni przeciwnicy wykorzystają nasze proste potknięcia i dziś tak właśnie się stało. Szkoda szans bramkowych, bo wynik mógł być nieco korzystniejszy. Uważam, że przy wsparciu ze strony graczy z pierwszego zespołu stać nas na skuteczniejszą grę i walkę o ligowe punkty, tak potrzebne do utrzymania się na tym poziomie rozgrywkowym – powiedział Artur Chajecki.

Bytovia II Bytów – Wda Lipusz 0:2 (0:1)

Bramki: Majer, Arndt.

Bytovia: Ryngwelski – Leik, Wdowiak, Szymanowski, Chajecki – Zblewski (46 B.Wolski), Błaszkowski, Jeżewski, P.Wolski, Chłopecki – Syldatk.