Podziękowania

Memoriał nie odbył by się, gdyby nie wsparcie i dobre serca wielu osób! Dziękujemy Miastu Bytów, firmie FK Machniery, Kaszubiance oraz naszym wolontariuszom – to dzięki Wam ten dzień był tak piękny.

Pamiątkowe medale oraz statuetki memoriału pięknie prezentowały się podczas ceremonii po turnieju juniora E. Wykonanie zawdzięczać możemy firmie FK Machniery, która zadbała o każdy detal przy wycince tych wyjątkowych pamiątek. Jak zawsze mogliśmy liczyć na pomoc Pani Krystyny Stachowskiej z Kaszubianki, która wspiera nasz klub na dobre i na złe, za co jesteśmy zawsze bardzo wdzięczni.

Cieszymy się również ze współpracy, która została nawiązana z miastem Bytów. To dzięki wsparciu finansowemu oraz konsultacjami z władzami miasta wspólne świętowanie 75-lecia klubu oraz 675-lecia nadania praw miejskich naszemu miasto, mimo niesprzyjającej aury, mogło przebiec według planów.

Nasi niezawodni wolontariusze dołożyli również sporą cegiełkę do organizacji memoriału. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i wspieracie klub w organizacji świąt piłkarskich przy Mickiewicza 13.