Seniorzy PODSUMOWANIE SEZONU – NAJWIĘCEJ BRAMEK 22 czerwca 20261828 Najwięcej bramek w minionym sezonie strzelił Dawid Kiełpiński.“Kiełpa” w obecnym sezonie strzelił 9 bramek.Gratulujemy!