Po Górniku czas na Skrę

Kilka dni po wyjazdowym starciu z Górnikiem Łęczna czeka nas kolejny mecz. Tym razem na stadionie w Bytowie naszym przeciwnikiem będzie Skra Częstochowa. Początek spotkania o 18:00.

Jutrzejszy rywal Bytovii plasuje się na 10. miejscu w tabeli z dorobkiem 38 punktów. Skra radzi sobie bardzo dobrze w tym roku. W ośmiu tegorocznych meczach zdobyli aż 16 punktów. Jest to najlepszy wynik obok Górnika Polkowice. Dzięki tak wysokiej formie częstochowianom udało się wyrwać ze strefy spadkowej i są na dobrej drodze, aby wspiąć się nawet na miejsce uprawniające do gry w barażach.

W sobotę Skra odniosła bardzo okazałe zwycięstwo nad Gryfem Wejherowo. Nasz środowy rywal wygrał z rywalem aż 7:0. Hat-tricka w tym meczu zdobył Daniel Rumin, po jednym trafieniu zaliczyli natomiast: Adam Mesjasz, Adam Holik, Rafał Brusiło oraz Dawid Wolny z rzutu karnego. Ostatni z wymienionych zawodników ma najwięcej goli na swoim koncie w ekipie z Częstochowy. W tym sezonie drogę do siatki rywala znalazł aż osiem razy.

Natomiast Bytovia w sobotę rozegrała mecz wyjazdowy z Górnikiem Łęczna. Niestety dla “Czarnych Wilków” spotkanie zakończyło się porażką 0:2, po dwóch trafieniach Przemysława Banaszaka z rzutu karnego. Podopieczni Adriana Stawskiego podobnie jak ich jutrzejszy rywal w tym roku notują dobre wyniki. Do tej pory czarno-biało-czerwoni zdobyli 14 punktów w ośmiu tegorocznych meczach. Miejmy nadzieję, że również jutro nasz zespół pokaże się z dobrej strony i będziemy mogli świętować kolejne zwycięstwo.

Mecz Bytovii ze Skrą Częstochowa odbędzie się bez udziału publiczności i będzie dostępny wyłącznie TUTAJ. Początek transmisji o 17:45. #badz12zawodnikiem

Bytów, godz. 18:00, MKS Bytovia Bytów – Skra Częstochowa