PIWNICA PEŁNA SMAKÓW I HOTEL DANA DALEJ Z NAMI!

Piwnica Pełna Smaków i Hotel Dana dalej z “Czarnymi Wilkami”! Nasze dwa partnerskie lokale, które znamy z przepysznych dań oraz komfortowego noclegu będą z nami w trwającym sezonie. Dziękujemy za wsparcie! 

Piwnica Pełna Smaków to miejsce znane bytowiakom od wielu lat. W lokalu możemy skosztować pysznej pizzy, która trafiła w gusta niejednego gościa. W menu znajdziemy również specjały kuchni włoskiej, rozmaite dania obiadowe, przesłodkie desery, a również szeroką gamę sushi. Na wieczory w gronie przyjaciół oraz bliskich czekają również na nas wyborne napoje alkoholowe, które pomogą nam się rozluźnić po trudach codzienności.

HOTEL DANA to idealne miejsce na relaks dla osób ceniących komfort i wysoką jakość obsługi. Każdy, kto spędzi u nas chociaż jedną noc, w pełni zrozumie znaczenie słów: komfort i wygoda. Nowoczesny wystrój wnętrz, pastelowa kolorystyka, dużo żywej zieleni wszystko to sprawi, że poczują sie Państwo jak w domu. Restauracja w hotelu serwuje najlepszą w mieście pizzę oraz kuchnię polską i regionalną. Hotel posiada również własną kwiaciarnię.

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia obu lokali, na przykład po domowych spotkaniach “Czarnych Wilków”.