Ostatni zimowy sparing | Zapowiedź

Przed nami ostatni zimowy sparing. Już jutro zmierzymy się w Bytowie ze Startem Miastko. Początek meczu o 15:15. Trzymamy kciuki za dobry występ “Czarnych Wilków” w teście generalnym przed startem rundy wiosennej.

Nasz sobotni rywal na co dzień występuje w rozgrywkach słupskiej klasy okręgowej. Obecnie plasują się na 10. miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 25 punktów. Na taki wynik złożyło się 7 zwycięstw, 4 remisy i 4 porażki. Kilka dni temu zespół Startu przegrał z juniorską drużyną U19 Bałtyku Koszalin 1:4. Wcześniej natomiast rozegrali jeszcze trzy gry kontrolne. W pierwszej rywalizacji pokonali Orkan Gostkowo 9:0, w drugim spotkaniu wygrali z Pogonią Połczyn-Zdrój 3:0, natomiast w trzecim zremisowali 1:1 z Zefirem Wyszewo.

Bytovia natomiast kończy już powoli zimowy okres przygotowawczy. Sparing ze Startem będzie ostatnim testem przed powrotem do IV-ligowej rywalizacji. W miniony weekend nasz zespół przegrał w sparingu z Wieżą Postomino. Liczymy, że jutro “Czarne Wilki” udanie zakończą przygotowania i w dobrych nastrojach wejdą w pierwszy w tym roku tydzień ligowy, który zamkniemy 4 marca starciem z Aniołami Garczegorze.

Bytów, sobota (25.02.), godz. 15:15, MKS Bytovia – MKS Start Miastko