Ostatni wyjazd w sezonie

W sobotę “Czarne Wilki” zmierzą się w ostatnim wyjazdowym meczu w trwającym sezonie. Tym razem podopieczni Kamila Sochy udadzą się do Polkowic, by zmierzyć się z tamtejszym Górnikiem. Początek meczu o 16:30.

Nasz jutrzejszy rywal jest już pewny awansu do Fortuna 1 Ligi. Górnik pewnie kroczy po zdobycie mistrzostwa II ligi. Do tej pory gospodarze sobotniego meczu zgromadzili 72 punkty. Na taki wynik złożyło się 21 zwycięstw, 9 remisów i tylko 4 porażki.

Barwy Górnika reprezentują dwaj zawodnicy, którzy w przeszłości występowali w Bytovii. Są to Kamil Wacławczyk i Marek Opałacz. W trwającym sezonie pierwszy z nich wystąpił w 31 meczach, w których zdobył 4 gole. Drugi natomiast rozegrał 24 spotkania, w których zdobył 2 bramki.

“Górnicy” mają bardzo długą serię meczów bez porażki. Ostatnim zespołem, który okazał się lepszy od polkowiczan był 21 marca GKS Katowice. Od tamtego czasu podopieczni Janusza Niedźwiedzia zanotował 7 zwycięstw i 6 remisów. Jesienią w pierwszym spotkaniu pomiędzy Bytovią a Górnikiem, lepszy okazał się zespół z Polkowice, wygrywając 2:0.

“Czarne Wilki” są obecnie w bardzo trudnej sytuacji. Podopieczni Kamila Sochy wciąż czekają na zwycięstwo. Przed tygodniem nasz zespół przegrał na własnym stadionie z Lechem II Poznań 1:2. Chociaż szanse na utrzymanie w II lidze są już dziś bardzo małe, to trzymajmy kciuki za czarno-biało-czerwonych. Niech w tych dwóch ostatnich meczach poczują nasze wsparcie w tym trudnym czasie. Wspierajmy zespół nie tylko wtedy, gdy osiąga on sukcesy, ale również wtedy, gdy nie idzie tak, jak wszyscy byśmy tego oczekiwali. Kibicujmy i bądźmy z drużyną!

Mecz z Górnikiem będziecie mogli obejrzeć w aplikacji mobilnej eWinner oraz na platformie Sportize.

Polkowice, godz. 16:30, sobota, KS Górnik Polkowice – MKS Bytovia Bytów