Ostatni mecz w tym roku

Już jutro w ramach 18. kolejki II ligi ,,Czarne Wilki” podejmą na własnym boisku zawodników Górnika Polkowice. Będzie to ostatni mecz w tym roku. Pierwszy gwizdek arbitra usłyszymy o 16:00.

Górnik Polkowice jest liderem II-ligowych rozgrywek. Do tej pory podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia zgromadzili 35 punktów, czyli tyle samo co lider – GKS Katowice. Co ciekawe, goście sobotniego spotkania punktowali aż w 11 meczach z rzędu. Kadra Polkowiczan składa się z doświadczonych piłkarzy, którzy występowali na różnych szczeblach rozgrywek. Barwy czarno – zielonych reprezentuje dwóch byłych zawodników Bytovii, czyli Kamil Wacławczyk oraz Marek Opałacz.

Bytovia plasuje się obecnie na 12. miejscu w ligowej tabeli z 20 punktami na koncie. Ostatnie spotkanie drużyna Adriana Stawskiego rozegrała na wyjeździe z rezerwami Lecha Poznań. Mimo że to my strzeliliśmy bramkę jako pierwsi (Piotr Giel pokonał bramkarza gospodarzy), to piłkarze “Kolejorza” w ostatnich sekundach spotkania doprowadzili do remisu 1:1. Podział punktowy nie wszystkich zadowala, ale to ważne oczko, które trzeba szanować. Wszyscy liczymy na to, że piłkarze Bytovii sprawią przedświąteczny prezent sympatykom drużyny i w ostatnim meczu w 2020 roku zdobędą cenne 3 punkty.

Tradycyjnie będziemy dla Państwa transmitować przebieg spotkania. Będzie to możliwe po założeniu konta lub zalogowaniu się na platformie TVCOM oraz po uiszczeniu opłaty w wysokości 10 zł. Już o 15:30 zaczniemy studio przedmeczowe, gdzie poruszymy kwestię sytuacji ligowej obu drużyn. Zachęcamy do wspierania Bytovii zza ekranów Waszych monitorów – każde wykupienie transmisji wspiera funkcjonowanie i dalszy rozwój klubu. Link do transmisji TUTAJ!

Bytów, sobota, godz. 16:00, MKS Bytovia Bytów – Górnik Polkowice