Porażka w Elblągu

Koniec meczu. Przegrywamy w Elblągu 1:2. Jedyną bramkę zdobył dla nas Daniel Feruga z rzutu karnego.

95′ Koniec meczu. Przegrywamy 1:2.

90′ Sędzia doliczył co najmniej 5 minut.

90′ Kolejny raz Bąk próbował strzału z powietrza, znów za wysoko.

86′ Jeszcze jedna zmiana w drużynie Adama Noconia. Za Krasę melduje się Żółądź.

84′ Roszada w Olimpii. Ryk za Millera.

84′ Feruga bardzo wysoko nad bramką z rzutu wolnego.

82′ Przepychanki między zawodnikami obu drużyn. Po żółtej kartce dla Giela i Szuprytowskiego.

81′ Żółtą kartką napomniany Krasa, ostro potraktowany Deleu, będziemy mieli rzut wolny w dobrym miejscu.

78′ Bąk z woleja, wysoko nad bramką.

72′ Ładna akcja Kwiatkowskiego, który nieco szczęśliwie znalazł się w dobrej sytuacji. Nasz pomocnik uderzył jednak zbyt lekko i bramkarz złapał futbolówkę.

70′ Schodzi z boiska strzelec drugiego gola dla Olimpii – Brychlik, a za niego pojawił się Prytuliak.

69′ Próbował z dystansu Patryk Wolski, lecz przeniósł piłkę nad poprzeczką.

64′ Seria rzutów rożnych dla Bytovii, ale Olimpia odżegnała niebezpieczeństwo.

61′ Po raz kolejny Szuprytowski, ale teraz ratuje nas Kapsa!

54′ Bardzo aktywny jest dzisiejszego dnia Szuprytowski. Minął naszych obrońców i dośrodkował w pole karne, ale nikt nie przeciął tej piłki. Możemy odetchnąć.

52′ Feruga był popychany, ale stracił piłkę. Demianiuk stanął przed dobrą okazją i kropnął w poprzeczkę! Chwilę później na posterunku Kapsa, który obronił uderzenie Szuprytowskiego. Mieliśmy sporo szczęścia.

48′ Żółtą kartką napomniany za mocne protesty Krzysztof Bąk.

47′ Sporo fauli, ostra gra na początku drugiej połowy.

46′ Zaczynamy. Mamy też drugą zmianę w naszej ekipie. Giel zmienił Szelę.

45+1′ Koniec I części.

45′ Sędzia dorzucił jedną minutę do I połowy.

42′ GOOL! Daniel Feruga z rzutu karnego i mamy bramkę kontaktową!

41′ Rzut karny dla Bytovii! Dośrodkowanie Rutkowskiego i ręką zagrał tym razem piłkarz Olimpii.

36′ Kolejna świetna okazja gospodarzy. Na szczęście tylko w boczną siatkę uderzył Balewski.

35′ Tymczasem blisko stadionu Olimpii pojawiły się fajerwerki… Na razie brakuje ich w naszej grze.

32′ Brakuje w naszych poczynaniach dokładności, nie jest to na razie nasz mecz.

25′ Drugi gol dla Olimpii. Błąd obrońców i Kapsy, którego ubiegł Przemysław Brychlik. 0:2…

24′ Ostre wejście Rutkowskiego, który obejrzał żółty kartonik.

20′ Tak jest, Wasiak musiał zejść z boiska. W jego miejsce bytowski pomocnik Patryk Wolski.

19′ Kontuzji doznał Łukasz Wasiak. Prawdopodobnie za chwilę ujrzymy zmianę.

16′ Gol dla Olimpii… Szuprytowski pewnie z jedenastu metrów.

15′ Rzut karny dla Olimpii. Żółtą kartką za obronę ręką został napomniany Kacper Kawula.

11′ Ładnie wymienili piłkę nasi gracze. W ostatniej chwili zablokowany Szela.

8′ Niezłe uderzenie Szuprytowskiego, jednak Kapsa nie musiał interweniować. Najskuteczniejszy zawodnik Olimpii strzelił nad poprzeczką.

6′ Strzał Ferugi, ale wysoko nad bramką.

4′ Pierwsza akcja Olimpii, zablokował wszystko Bąk.