Bytovia – Olimpia Grudziądz 3:1

Bytovia pokonała w sparingu Olimpię Grudziądz 3:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Mateusz Kuzimski, Łukasz Moneta i Maksymilian Hebel.

Bytovia Bytów – Olimpia Grudziądz 3:1

Bramki: Kuzimski (k), Moneta, Hebel.

90′ Sędzia kończy spotkanie. Bytovia Bytów pokonuję w swoim kolejnym sparingu Olimpię Grudziąc 3:1 Dziękujemy za uwage.

87′ Kolejne zamieszanie w polu karnym Bytovii, zażegnane przez obrońce.

86′ Jaroch oddaje niecelny strzał na bramkę.

83′ Sporo niedokładności w obronie Bytovii mogło ją kosztować stratę kolejnej bramki.

81′ Hebel z rzutu wolnego uderzył piłkę minimalnie obok bramki.

78′ Gol dla Olimpii, po błędzie obrońcy Bytovii i niepewnej interwencji Oszmańca.

76′ Dobra interwencja Oszmańca po strzale zawodnika Olimpii.

75′ Kolejna akcja zawodników z Grudziądza, zakończona niecelnym strzałem głową.

72′ Akcja Olimpii zakończona strzałem na bramkę, ale Oszmaniec wybija piłkę na rzut rożny.

68; GOOOOOOOOOOL dla Bytovii. Jaroch przechwycił piłkę, ktorą dograł po ziemi w pole karne a tam znalazł się Hebel i umieścił piłkę w siatce. 3:0 dla Bytovii.

66′ Zmiana w drużynie Bytovii. Boisko opuścił Dampc, a pojawił się na nim zawodnik testowany.

Dużo niedokładności wkradło się w szeregi Bytovii.

61′ Składna akcja Olimpii, ale obrońcy Bytovii dobrze ustawieni wybijają piłkę.

57′ Zmiana w Bytovii. Boisko opuszcza Kuzimski, Wilczyński, Duda i Bąk, na boisku pojawił się Wasiak, P. Wolski, Łapin i Błaszkowski.

Od 45 minuty na boisku pojawił się Oszmaniec, Witkowski, Jaroch, Zając, Hebel, B. Wolski. Boisko opuścił Witan, Procyszyn, Kwietniewski, Moneta, Hiszpański i Swędrowski.

49′ Dobra akcja Bytovii, obrońcy wybijają piłkę na rzut rożny.

46′ Zaczynamy drugą połowę!

45′ Sędzia kończy pierwszą połowę.

43′ GOOOOOOOLLLLL dla Bytovii. Po pięknej akcji Bytovii Hiszpański dośrodkowuje piłkę w pole karne a tam dobrze do piłki wyskakuje Moneta i głową umieszcza piłkę w siatce. 2:0 dla Bytovii.

41′ Rzut rożny dla Bytovii, bez żadnego skutku.

39′ Strata Swędrowskiego w środku pola kończy się niewykorzystaną kontrą Olimpii.

36′ Szybka akcja Bytovii zakończona dośrodkowaniem Hiszpańskiego, bramkarz jednak złapał piłkę.

34′ Piłka w siatce Olimpii, ale Kuzimski przy strzale fauluje obrońce.

29′ Rzut wolny dla Bytovii, piłkę dośrodkowuje Kwiatkowski, ale obrońcy Olimpii dobrze wybijają piłkę.

28′ Dużo niedokładności w szeregach obu drużyn.

25′ Nieudane dośrodkowanie Procyszyna.

20′ GOOOOOOOOOLLLLLL…. Karnego na bramkę zamienia Kuzimski. 1:0 dla Bytovii.

20′ Rzut karny dla Bytovii.

17′ Rzut rożny dla Bytovii po błędzie obrońcy Olimpii nie przynosi skutku.

14′ Kolejna akcja Bytovii, bramkarz Olimpii wybija piłkę na rzut rożny. Stały fragment gry zawodnik Bytovii kończy strzałem głową, ale bramkarz cudem broni.

12′ Dobra akcja Bytovii zakończona strzałem obok bramki.

9′ Rzut karny dla Olimpii po faulu Dampca. Zawodnik Olimpii trafia w słupek. Wynik dalej bez zmian.

8′ Rzut rożny dla Olimpii. Witan pewnie łapie piłkę.

5′ Stały fragment gry dla Bytovii, ale bez żadnego skutku.

1′ Dobra akcja Olimpii mogła zakończyć się bramką po błędzie naszego obrońcy, ale piłka po strzale minęła bramke.

1′ Sędzia rozpoczął spotkanie.

Do meczu pozostało jeszcze 45 minut. Sztuczna murawa w Stężycy jak zwykle bardzo dobra.

Bytovia: Witan – Procyszyn, Bąk, Dampc, Wilczyński – Hiszpański, Duda, Swędrowski, Kwietniewski, Moneta – Kuzimski.

Ławka: Oszmaniec – Łapin, P.Wolski, Wasiak, Hebel, testowany, B.Wolski, Witkowski, Jaroch, Zając, Błaszkowski.