Na Modraku z Chojniczanką II | Zapowiedź

Już jutro o 14:00 na chojnickim Modraku usłyszymy pierwszy gwizdek w rywalizacji Bytovii z rezerwami Chojniczanki. Będzie to pierwszy ligowy wyjazd “Czarnych Wilków” w tym roku. Trzymamy mocno kciuki za dobry występ naszego zespołu!

Spotkanie z Chojniczanką II początkowo zaplanowane było na sobotę na 11:00. Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne i brak możliwości właściwego przygotowania boiska do meczu, spotkanie zostało przełożone na kolejny dzień.

Przed startem 21. kolejki IV ligi nasz jutrzejszy rywal plasował się na pozycji wicelidera IV-ligowych rozgrywek z dorobkiem 43 punktów. W pierwszej wiosennej kolejce zawodnicy z Chojnic zremisowali 0:0 ze Spartą Sycewice. Na pewno więc jutrzejszy mecz będzie wymagający dla “Czarnych Wilków”. Dodatkowo sytuację może komplikować fakt, że, jak to w rezerwach, możliwy jest występ kilku piłkarzy z pierwszej drużyny.

Zawodnicy Bytovii muszą jednak skupić się przede wszystkim na sobie i walce o zdobycie kompletu punktów. Przed tygodniem podopieczni Tomasza Bąkowskiego z dobrej strony zaprezentowali się w rywalizacji z Aniołami Garczegorze, z którymi zremisowali 2:2 po trafieniach Macieja Błaszkowskiego z rzutu karnego i Vovy Kaydrovycha. Miejmy nadzieję, że również jutro nasi piłkarze pokażą się z dobrej strony i w dobrych nastrojach będziemy mogli zakończyć tydzień.

Chojnice, ul. Bałtycka 1 (Modrak) niedziela (12.03.), godz. 14:00, Chojniczanka – MKS Bytovia