MKS Bytovia Bytów – Gwardia Koszalin 5:1

Bytovia pokonuje dzisiaj Gwardię Koszalin aż 5:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Daniel Feruga, zawodnik testowany, Adrian Bielawski, Piotr Giel oraz Mateusz Szela.

90′ Koniec meczu. Wygrywamy z Gwardią 5:1.

89′ Goooool! Dobre zagranie piłki z prawej strony przez Bielawskiego i piłkę do siatki pakuje Mateusz Szela!

83′ Na boisku leży Piotr Giel, który opatrywany jest przez naszego fizjoterapeutę. Wygląda jednak na to, że napastnik Bytovii będzie mógł za chwilę wrócić do gry.

78′ Uderzenie Janika zza pola karnego leci wysoko nad bramką Gwardii.

70′ Zmiana w Bytovii. Na boisku pojawił się Maciej Błaszkowski, a boisko opuścił Przemysław Lech.

69′ Zmiana w Bytovii. Na boisku pojawił się Adam Szmidke, a boisko opuścił Adrian Liberacki.

68′ Zmiana w Bytovii. Boisko opuścił Krzysztof Bąk, a na boisku pojawił się Fabian Lengiewicz.

67′ Gooooool! Piękna bramka dla Bytovii. Giel zauważył, że bramkarz jest wysunięty i przelobował golkipera Gwardii.

66′ Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka zgrana w pole karne, a tam piłkę do siatki pakuje jeden z zawodników gości.

63′ Zmiana w Bytovii. Na boisku pojawił się Jakub Janik, a boisko opuścił zdobywca jednej z bramek Daniel Feruga.

61′ Zmiana w Bytovii. Na boisku pojawił się Mateusz Szela, a boisko opuścił zawodnik testowany.

60′ Gooool! Bramkę z rzutu karnego zdobył Adrian Bielawski!

59′ Nasz zawodnik faulowany w polu karnym i sędzia wskazuje na 11 metr!

57′ Kolejna zamiana w naszym zespole. Tym razem boisko opuścił Deleu, a pojawił się na nim Patryk Wolski.

55′ Zmiana w Bytovi. Na boisku pojawił się Denislav Stanchev, a opuścił je Adrian Kwiatkowski.

53′ Dobre dośrodkowanie w pole karne z prawej strony, tam do główki dochodzi napastnik Bytovii, ale piłkę dobrze broni bramkarz Gwardii.

46′ Na boisku w zespole Bytovii pojawili się Michał Rutkowski, który zastąpił Kacpra Kawulę, Adrian Bielawski, który zastąpił Łukasza Wasiaka, Piotr Giel, który zastąpił Norberta Hołtyna oraz Konrad Syldatk, który zastąpił Bartosza Ryngwelskiego.

46′ Zaczynamy drugą połowę!

45′ Koniec pierwszej połowy.

44′ Uderzenie głową Liberackiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale bardzo dobra interwencja bramkarza gości ratuje Gwardię przed startą gola.

42′ Piłka po raz trzeci wpada dziś do siarki Gwardii, jednak tym razem nasz zawodnik znalazł się na pozycji spalonej i ciągle prowadzimy 2:0.

38′ Uderzenie zawodnika Gwardii, ale na posterunku Ryngwelski, który dobrze obronił strzał.

34′ Dobra akcja Bytovii. Kwaitkowski uderzył na bramkę, ale piłka po jego strzale poleciała obok słupka bramki gości.

28′ Po sporym zamieszaniu w polu karnym Gwardii piłka trafia w słupek bramki gości!

22′ Dobra akcja naszego zespołu, nasz napastnik dobrze powalczył o piłkę, jednak nie udało mu się oddać strzału na bramkę. Akcję zamknął Feruga, jednak piłka poleciała obok bramki przeciwnika.

15′ Dobre dośrodkowanie piłki w pole karne przez Wasiaka, ale niestety żaden z zawodników Bytovii nie przeciął podania i piłka dla przyjezdnych.

10′ Dośrodkowanie z rzutu rożnego Ferugi. Do piłki dochodzi jeden z zawodników Bytovii, ale futbolówka po jego strzale leci obok bramki rywala.

7′ Gooool! Zawodnik testowany po podaniu Hołtyna strzela bramkę na 2:0 dla Bytovii!

5′ Goooooool! Piękna bramka Daniela Ferugi. Piłka po jego strzale trafia w okienko bramki Gwardii i mamy 1:0 dla naszego zespołu!

3′ Strzał napastnika Bytovii leci tuż obok prawego okienka bramki Gwardii.

1′ Zaczęliśmy mecz z Gwardią!

Skład wyjściowy Bytovii na mecz sparingowy z Gwardią Koszalin:

Ryngwelski – Deleu, Bąk (k), Kawula, Liberacki – Wasiak, Feruga, Lech, Hołtyn, Kwiatkowski – zawodnik testowany.