MKS Bytovia Bytów – AFE Hiszpania 1:1

Bytovia zremisowała z AFE Hiszpania 1:1 w kolejnym sparingu. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Juliusz Letniowski.

Pierwsze minuty były spokojne w wykonaniu obu zespołu. W pierwszym kwadransie dwie dobre interwencje zaliczył Andrzej Witan. Nasz zespół atakował, ale akcje Bytovii zatrzymywane były przez obrońców rywali. Oba zespoły spokojnie rozgrywały piłkę w środku pola. Świetna sytuacja Bytovii. To powinna być bramka. Po podaniu Jarocha Kuzimski uderzył jednak nad bramką AFE. Kolejna okazja Bytovii. Tym razem w poprzeczkę trafił Protsyshyn. Bytovia przeważała w ostatnich minutach, ale nasi zawodnicy nie wykorzystali dogodnych sytuacji. Kolejna poprzeczka naszego zespołu. Tym razem trafił w nią po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderza Łukasz Wróbel. Mamy bramkę dla Bytovii. Po podaniu Gracjana Jarocha piłkę na 16 metrze zebrał Juliusz Letniowski, który zdecydował się na uderzenie i pokonał golkipera rywali. W pierwszej połowie gra naszego zespołu wyglądała dobrze. Kilka ładnych akcji i bramka Letniowskiego. Do przerwy prowadziliśmy z AFE Hiszpania 1:0.

Na początku drugiej połowy dobrą okazję do zdobycia bramki miał testowany Krystian Brymora, ale piłka po jego strzale poleciała obok bramki. W ostatnich minutach oba zespoły spokojnie wymieniały piłkę na środku boiska. Bramka wyrównująca dla AFE. Po zagraniu z prawej strony w pole karne Bytovii, akcję zamyka jeden z Hiszpanów i wpakował piłkę do bytowskiej bramki. Bardzo dobra sytuacja AFE, ale piłka po uderzeniu głową jednego z zawodników rywali minimalnie minęła naszą bramkę. Nie udało nam się zdobyć bramki na wagę zwycięstwa. Remisujemy z AFE Hiszpania 1:1.

Bytovia: Witan (46. Ryngwelski) – testowany (46. Burzyński), Wróbel (46. Biel), Dampc, Protsyshyn (75. Witkowski)- Jaroch (46. Brymora), Letniowski (46. Wojach), Wolski (30. Duda), F.Burkhardt (46. Ostaszewski, 75. Wasiak), Jakóbowski (46. Pavlos) – Kuzimski (46. Hebel).

AFE Hiszpania: Alvarez Fernandez, Andrada Gomez, Garcia Martinez, Serrano Talavan,Hernandez Perera, Pallardo Gonzalo, Caballos Zuniga, Astray Lopez, Junco Martinez, Conteh Lacalle, Ivaras Santos, Villanuaeva Gomez,Jesus Alvarez Gonzalez, Rodriguez Marreo, Ubeda Arroyo, Bazo Romero, Quesada Boj, Ruiz Sanchez, Corcoles Alcaraz, Cueto Cueto, Omar Monterde, Manzano Sanchez.