METALS WORKS NOWYM SPONSOREM!

Metals Works nowym sponsorem! 

Serdecznie witamy i dziękujemy za zaufanie!

Firma Metals Works działa na rynku od 1975 roku, którego obecnie podstawową gałęzią działalności jest produkcja wyrobów metalowych takich jak:

  • kontenery metalowe tzw. hakowce
  • kontenery portalowe (muldy)
  • kontenery specjalne
  • pojemniki metalowe
  • części zamienne do kontenerów

Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala na przekonanie, że jej pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia zleconych przedsięwzięć. Długoletnia współpraca z zagranicznymi kontrahentami układa się bardzo dobrze. Wzrost zapotrzebowania na wyroby stalowe spowodował, że firma musiała unowocześnić park maszynowy, zastosować nowoczesne technologie, aby sprostać stawianym jej wymaganiom. Produkty wykonywane są na podstawie dokumentacji dostarczonej przez zamawiającego jak również posiadają własny dział konstrukcyjny, w którym realizują własne projekty, ściśle według wymagań Klienta. Wyspecjalizowana kadra i wieloletnie doświadczenie gwarantuje bardzo wysoką jakość wyprodukowanych przez nich wyrobów.
Zachęcamy do odwiedzenia strony Metals Works – kliknij tutaj.

“Kolejni ludzie dołączają do projektu MKS Bytovii. Jestem szczęśliwy. Z każdym kolejnym sponsorem stawiamy krok w przód w rozwoju klubu. Drodzy kibice, jeszcze trochę i będziemy cieszyć się z klarownej i ustabilizowanej sytuacji w naszym klubie. Dziękujemy za zaufanie! Nie poddamy się, Czarne Wilki to coś więcej niż klub!” – podsumował prezes klubu.