MARKIEWICZ INSTALACJE ELEKTRYCZNE NOWYM SPONSOREM!

Nowy rok = nowy sponsor!
Łukasz Markiewicz – instalacje elektryczne nowym sponsorem klubu!

Łukasz Markiewicz to Bytowiak z krwi i kości. Tu się wychował, uczył, a teraz prowadzi własną firmę kontynuując ponad 40 letnią tradycję wykonywania robót elektrycznych zapoczątkowaną przez swojego tatę Tadeusza. Jeszcze kilkanaście lat temu można go było oglądać gdy jako młody chłopak – junior Bytovii grał w piłkę w drużynie prowadzonej przez m.in. Karola Szymleka. Od zawsze kibicował temu klubowi, z dumą wspierając drużynę w najważniejszych meczach od okręgówki po 1 ligę i Puchar Polski. Teraz oficjalnie dołączył do grona przyjaciół – sponsorów.

Jego firma zajmuje się budową oświetlenia drogowego, montażem sieci i instalacji elektrycznych, wykonywaniem pomiarów elektrycznych i termowizyjnych. Prace wykonywane są również w formule zaprojektuj i wybuduj. Na co dzień przedsiębiorstwo współpracuje z sektorem prywatnym oraz z jednostkami publicznymi głównie przy budowie obiektów przemysłowych i mieszkalnych oraz przy budowie i utrzymaniu oświetlenia drogowego. Do najważniejszych inwestycji wykonanych przy współudziale jego firmy należą: budowa Centrum Handlowego ARIPARK w Bytowie, budowa Kompleksu Basenowego NIMFA w Bytowie, budowa budynków mieszkalnych i administracyjnych, przebudowa Zakładu Zagospodarowania Odpadami w Sierżnie. Fundamentem firmy jest wieloletnia współpraca z partnerami i klientami, nowoczesny sprzęt, otwartość i innowacyjność połączona z doświadczeniem w branży elektrycznej.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem:http://markiewicz-bytow.pl/kontakt.html

Komentarz prezesa Łukasz Hinc: ” Czarno-biało-czerwona rodzina kolejny raz się powiększa. Rozpoczęliśmy rok 2024 podpisaniem nowych umów. Zaufanie, którym obdarowali nas kibice oraz inwestorzy w drugiej połowie poprzedniego roku postępuje. Pokazaliśmy, że mamy pomysł na naprawę tej trudnej sytuacji. Rozwijamy się, a kolejni sponsorzy tylko przyśpieszają ten proces. Jestem zachwycony!”

Dziękujemy za zaufanie!