Maratonu ciąg dalszy

Jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy po środowym meczu z KKS-em Kalisz, a już jutro zmierzymy się na wyjeździe z Wigrami Suwałki. Początek meczu o 16:00.

Nasz sobotni rywal to zespół plasujący się w górnej części tabeli. Zawodnicy prowadzeni przez zaledwie 31-letniego Dawida Szulczeka zajmują obecnie 4. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 46 punktów. Na taki wynik złożyło się 14 zwycięstw, 4 remisy i 7 porażek.

W kadrze Wigier można znaleźć dwa znajomo brziące nazwiska. Adrian Piekarski i Kamil Adamek w przeszłości reprezentowali barwy “Czarnych Wilków”. Pierwszy z nich w naszym zespole grał w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu, natomiast drugi z nich występował w czarno-biało-czerwonej koszulce wiosną 2018 roku. Obaj są podstawowymi zawodnikami Wigier w trwającym sezonie.

W ostatnich pięciu meczach gospodarze zdobyli 9 punktów. Wygrali z Motorem Lublin 1:0, KKS-em Kalisz 2:0 i Garbarnią Kraków również 2:0. Przegrali natomiast z Górnikiem Polkowice 0:1 i Śląskiem II Wrocław 0:3.

“Czarne Wilki” natomiast w ostatnich dwóch spotkaniach mieli ogromnego pecha. Dwukrotnie bowiem po ciężkiej walce w końcówce doprowadzali do wyrównania, by w ostatnich sekundach meczu dać sobie jeszcze wyrwać cenny punkt. Trzymajmy mocno kciuki, że jutro podopieczni Kamila Sochy pokażą się z dobrej strony i dopisze im szczęście, a 3 punkty przyjadą do Bytowa.

Jutrzejsze spotkanie będzie można obejrzeć w aplikacji mobilnej sponsora tytularnego rozgrywek eWinner.

Suwałki, godz. 16:00, Wigry Suwałki – MKS Bytovia Bytów