Maraton trwa

Chociaż jeszcze świeżo w pamięci mamy spotkanie ze Zniczem Pruszków, już jutro “Czarne Wilki” zmierzą się na wyjeździe z Olimpią Elbląg. Początek meczu o 14:00.

Nasz jutrzejszy rywal plasuje się obecnie na 16. miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 22 punktów. Gospodarze środowego meczu mają zaledwie dwa punkty straty do naszego zespołu. Jutrzejsze spotkanie będzie więc bardzo ważne dla obu drużyn plasujących się w dole tabeli.

Barwy zespołu z Elbląga reprezentuje liczna ekipa byłych piłkarzy Bytovii. W Olimpii występują: Andrzej Witan, Patryk Burzyński, Sebastian Kamiński i Janusz Surdykowski. W ostatnim spotkaniu z Motorem Lublin przegranym przez Motor 0:1 cała czwórka wystąpiła w pierwszym składzie.

Czarno-biało-czerwoni przed kilkoma dniami zremisowali na własnym stadionie ze Zniczem Pruszków 2:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Paweł Zawistowski z rzutu karnego i Piotr Giel. Był to drugi remis naszego zespołu w tym roku. Miejmy nadzieję, że czarno-biało-czerwoni w jutrzejszej rywalizacji zdobędą komplet punktów i w dobrych nastrojach wrócą do Bytowa.

Mecz będzie można obejrzeć TUTAJ.

Elbląg, godz. 14:00, ZKS Olimpia Elbląg – MKS Bytovia Bytów