Seniorzy Kuzimski: Bardzo słaba pierwsza połowa 17 listopada 2018136685 – Bardzo słaba pierwsza połowa. Nie byliśmy skoncentrowani – powiedział po meczu ze Stomilem Olsztyn Mateusz Kuzimski.