Konkurs jedenastek ze sporymi nagrodami!

W sobotę podczas przerwy meczu będziemy świadkami nietypowego konkursu jedenastek! Zmierzą się w nim wyłącznie nasze Drogie Panie, które powalczą o vouchery ufundowane przez Klinikę Kosma! Pula nagród wynosi 1700zł!

Każda kobieta, która pojawi się na stadionie, otrzyma los z numerem. Wylosowane zostaną trzy numery, a panie, które je posiadają, będą rywalizować o wysokie nagrody! Aby zwyciężyć w konkursie trzeba okazać się najlepszym w konkursie rzutów karnych. Będzie je broniła oczywiście nasza maskotka – Czarny Wilk!

Zwyciężczyni otrzyma voucher na zabieg makijażu permanentnego powiek o wartości 900zł! Panie na dalszych miejscach będą mogły skorzystać z laseroterapii (wartość 500zł i 300zł). Wszystkie zabiegi wykonane zostaną u naszego sponsora – Kliniki Kosma, która specjalizuje się w medycynie i kosmetologii estetycznej. Siedziba kliniki znajduje się w Bytowie przy ul. Mierosławskiego 34.

Przypominamy, że z okazji Dnia Kobiet wszystkie Panie na mecz wchodzą za darmo! Wystarczy pobrać darmową wejściówkę w kasie lub online, klikając w tym miejscu.