Komunikat klubu

Podczas Spotkania Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego “Bytovia”, które odbyło się w poniedziałek, 22. listopada, wybrany został nowy prezes klubu. Został nim Krystian Błank, dotychczas sekretarz.

Krystian Błank działa w strukturach klubu od lipca 2018 roku, kiedy został powołany przez osoby zarządzające do pełnienia funkcji specjalisty ds. marketingu. Przez ostatnie lata działania przy Mickiewicza 13 dobrze poznał Bytovie i jej problemy od wewnątrz, działając z upływem czasu nie tylko przy zadaniach dot. kwestii marketingowych, ale również od strony organizacyjno-zarządczej. W czerwcu bieżącego roku został włączony w skład zarządu, w którym objął stanowisko sekretarza. Dzięki jego zaangażowaniu i sercu włożonemu w budowaniu lepszego, czarno-biało-czerwonego jutra został on mianowany do nowej funkcji, którą przejmuje po ś.p. prezesie, Przemysławie Gawinie. W międzyczasie funkcję tę tymczasowo sprawował Łukasz Telesiński.

W strukturach nastąpiła również jeszcze jedna zmiana. Ustępującego z funkcji sekretarza nowego prezesa na stanowisku zastąpi członek zarządu, Ireneusz Błaszczyk. Pozostały skład nie uległ zmianie, tj. wiceprezesami pozostają Adrian Lass oraz Łukasz Telesiński, natomiast funkcje członków nadal piastują Bartosz Malek, Tomasz Baranowski oraz Michał Brzeziński.

Zarządowi życzymy owocnej pracy w dalszym pełnieniu swoich funkcji i walce o lepszy byt klubu z serca Kaszub!

 82 total views,  7 views today