Kolejne 5 baniek w „SUPER BOX” od Superbet także w maju! Dudek i Peszkin w nowych spotach reklamowych!

Kwiecień powoli dobiega końca i jest to czas na pewien rachunek sumienia. Czy sprawdzałeś codziennie jakie możliwości otrzymania bonusów dawał Ci nasz partner Superbet w akcji „SUPER BOX”? Zaliczyłeś komplet wizyt na stronie? Super, będziesz miał szansę powtórzyć ten wynik w maju. A może odpaliłeś stronę akcji tylko na jej start i później zapomniałeś o okrągłej puli nagród 5 000 000 pln? To trochę nieroztropne, ale… będziesz miał szansę się poprawić.

Nie ważne czy czytasz ten artykuł jeszcze w kwietniu, czy już w maju. Superbet przedłuża akcję „SUPER BOX”, dając dodatkowych 31 szans na bonusy. Pula nagród to niezmiennie 5 000 000 pln miesięcznie i właśnie na taką kwotę możecie oskubać Superbet jako cała społeczność graczy.

Strategii na zyski jest minimum kilka:

  1. Pobudka, dzień jak każdy. Ogarniasz, że jest co prawda wiosna, ale emocje już sięgają zenitu niczym w grudniowy poranek, gdy byłeś uczniem pierwszych klas szkoły podstawowej. Odpalasz apkę Superbet (zamiast otwierania okienka w papierowym kalendarzu adwentowym), zerkasz jednym okiem i już wiesz – ten bonus jest stworzony dla Ciebie!
  2. Wszystkie tematy w Twoim „korpo” pozamykane, stoisz w blokach startowych do wyjścia za próg biura, ale nagle orientujesz się, że zostało 20 minut do magicznej godziny 17:01. Idealny czas, żeby przejrzeć statystyki, ofertę i złożyć rekreacyjny kupon na dzisiejszy wieczór przed sportowymi TV. Ale hola hola! Trzeba sprawdzić Super Box! Być może Twój kupon kwalifikuje się do otrzymania bonusu, może drobna korekta kuponu lub akcja na stronie Superbet.pl i będzie można ograbić tego przemiłego bukmachera na dodatkową kwotę lub zagrać za darmo?
  3. Majówka, wjeżdża kolejna karkówka z grilla na RODos u kumpla. W żołądku nie ma już miejsca, ale przypominasz sobie wspaniały klimat niższych lig piłkarskich, gdzie zestaw kiełba, buła, mix keczupu i musztardy oraz ogórek kiszony od Pani Krysi ze stoiska za trybuną KURŁA SUD, to wspaniałe doznania dla kubków smakowych i skromny uszczerbek dla portfela. Nostalgiczna atmosfera udziela Ci się na tyle, że sięgasz po SUPER REGIO – najszerszą ofertę bukmacherską na niższe ligi piłkarskie w Polsce. A gdyby tak połączyć to z bonusem z SUPER BOX? Sprawdzasz, a tam akurat na dziś freebet za postawienie piłkarskiego AKO! Co za fuks fart!

Wczułeś się w klimat strategii numer 3, prawda? 😉 To podobnie jak Jurek Dudek i Sławek Peszko w najnowszej kampanii internetowej Superbet. Sprawdź w filmie ich dysputy o nowym napadziorze Gromu Różaniec.Kolejne spoty z tego cyklu pojawią się już niebawem, warto więc śledzić kanał Superbet na YouTube.

 

I taki właśnie jest bukmacher Superbet – lekko, z humorem i wielkimi szansami na dodatkowe profity!

Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+