“Kaszubianka” dalej z nami!

Restauracja “Kaszubianka” wspiera Bytovię od lat i nie inaczej będzie w nowym sezonie. Cieszymy się, że dalej możemy liczyć na naszego złotego sponsora. Dziękujemy pani Krystynie Stachowskiej za okazane zaufanie i wielkie serce dla naszego klubu!

Kaszubianka to restauracja w stylu staropolskim. Myślą przewodnią jest „SMACZNÔ JEDZENIÉ”, czyli dania i potrawy kuchni tradycyjnej. Specjalizuje się w wyrobach z dziczyzny oraz rybach pod każdą postacią. Stawia na proste rozwiązania, ponieważ wie z doświadczenia, że są najlepsze.

Restauracja gości każdego, kto zapragnie zasmakować tradycyjnych dań kuchni polskiej. Jedzenie we wspaniałej atmosferze dopełnia piękna okolica. Bliskie sąsiedztwo Zamku Krzyżackiego z przełomu XIV i XV może okazać się wspaniałym przystankiem na strawę. Restauracja podkreśla korzenie kaszubskie i jednocześnie może pochwalić się 50-letnią tradycją tego miejsca.

Tym bardziej cieszymy się, że “Kaszubianka” to tak naprawdę serce Bytovii. Pomoc płynąca z tej restauracji jest dla nas czymś niezwykłym. W nowej karcie klubu dalej możemy liczyć na to wsparcie, co będziemy podkreślać na każdym kroku. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

WEJDŹ NA FACEBOOKA RESTAURACJI!

#nowakarta