Jedziemy do Pruszkowa

Kilka dni temu “Czarne Wilki” pokonały przed własną publicznością Olimpię Grudziądz. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy równie dobrze zagrają w meczu wyjazdowym ze Zniczem. Początek meczu w Pruszkowie o 18:00.

Nasz piątkowy rywal w poprzednim sezonie uplasował się w środku tabeli, zajmując ostatecznie 9. miejsce. Co ciekawe Znicz miał zaledwie 3 punkty przewagi nad strefą spadkową, ale też tylko 2 oczka straty do miejsca barażowego. W poprzednim sezonie nie można było sobie pozwolić na potknięcie w końcowej fazie sezonu. Bardzo małe różnice między drużynami mogły skutkować bardzo dużymi przetasowaniami w tabeli. Żółto-czerwoni jednak na finiszu nie popełniali błędów i wygrali trzy ostatnie mecze sezonu 2019/20.

Podczas krótkiej przerwy między rozgrywkami w Pruszkowie doszło do pewnych przetasowań. Klub opuścili m.in. Patryk Czarnowski czy Paweł Moskwik. Obaj zawodnicy w poprzednim sezonie zdobyli 8 goli w barwach Znicza. Został tam natomiast najlepszy strzelec pruszkowskiej ekipy Dariusz Zjawiński, który w minionych rozgrywkach 12 razy wpisywał się na listę strzelców.

W czerwcu w Pruszkowie doszło do zmiany na stanowisku trenera. Piotra Mosóra zastąpił dotychczasowy drugi trener Znicza: Artur Węska. W nowym sezonie gospodarze jutrzejszego meczu wyeliminowali z I rundy Pucharu Polski Ruch Wysokie Mazowieckie i pokonali w 1. kolejce II ligi Motor Lublin.

“Czarne Wilki” również bardzo udanie rozpoczęły nowe rozgrywki od zwycięstwa 2:0 nad Olimpią Grudziądz. Jednym z głównych aktorów tego widowiska był 17-letni Kacper Sezonienko, który 2 razy wpisał się na listę strzelców. Dobrze pokazali się też inni zawodnicy naszego klubu z Kubą Lizakowskim i Piotrem Gielem na czele. Miejmy nadzieje, że również w pierwszym wyjazdowym meczu sezonu 2020/21 podopieczni Adriana Stawskiego pokażą się z dobrej strony i komplet punktów trafi do Bytowa.

Na koniec mamy dla Was bardzo dobrą informację. Z piątkowego meczu ze Zniczem przeprowadzimy transmisję wideo prosto z Pruszkowa. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy również przedmeczowe studio, w którym porozmawiamy o naszym jutrzejszym przeciwniku. Początek transmisji o 17:45. Spotkanie będzie można obejrzeć TUTAJ!

Pruszków, godz. 18:00, Znicz Pruszków – MKS Bytovia Bytów