Historyczna wygrana w darmowej grze SUPERGAME JACKPOT!

W ubiegłym tygodniu młody mężczyzna ze Śląska zyskał niespodziewany zastrzyk gotówki, grając w darmową zabawę   online   z   typowaniem   –   SUPERGAME   JACKPOT   HD   od   Superbet. Zasady   są   proste:   rejestrujesz   się w aplikacji   Superbet,   typujesz   5   dokładnych   wyników  bramkowych   meczów   i…   wygrywasz,   już   nawet   za 1  poprawną odpowiedź! Typujesz bez ryzyka, bez wkładu własnego. To jedyna taka gra u polskich bukmacherów. Grał okazjonalnie – co potwierdza, że aby dobrze się bawić i wygrywać, nie trzeba być fachowcem.

SuperGame   Jackpot   to   darmowa   gra,   która   polega   na   poprawnym   wytypowaniu   wyników   bramkowych   meczów piłkarskich w danej rundzie, odpowiadającej kolejce ligowej. Zagrać może każdy zarejestrowany online użytkownik, bez ryzyka  przegranej. Główną nagrodę pieniężną  zdobywa  gracz, który odgadł prawidłowo  wszystkie  wyniki (w tym przypadku pięciu meczów). Gotówkę za poprawne wytypowanie wyników otrzymują także pozostali uczestnicy, już od jednego dobrze wytypowanego wyniku.

Ciężko mi uwierzyć, że udało mi się wygrać taką sumę. Oczywiście bardzo chciałem trafić Jackpot i, jak pewnie każdy, typowałem wyniki kolejnych meczów z cichą nadzieją, że się uda. Jednak wiadomość o wygranej kompletnie mnie zaskoczyła – komentuje szczęśliwy zwycięzca. – Do tej pory grałem raczej okazjonalnie, za niskie stawki, a SuperGame. Jackpot skusiło mnie tym, że nie wymagało żadnej wpłaty, a jedynie trochę wiedzy, intuicji, no i oczywiście szczęścia.

Mimo że w poprzedniej edycji nie padła główna wygrana (w następstwie Mini Cooper został przekazany na licytację w 30. Finale WOŚP), to społeczność grająca w SUPERGAME może czuć się zadowolona. W   64 poprzednich   rundach Superbet rozdał łącznie 1 872 416 zł w gotówce i 600 000 zł w bonusach. Z kolei w samych 6 rundach Super Game Jackpot HD, do   graczy   trafiło   już   ponad   462   tys.   zł. Pokaźne wygrane i prosty mechanizm typowania zachęcają kolejnych użytkowników do podjęcia wyzwania. Zwiększa się także liczba stałych graczy, którzy zamierzają rozbić Jackpot.

SuperGame to rozrywka dla każdego, którą można podjąć za darmo i bez ryzyka. Przykład naszego ostatniego zwycięzcy pokazuje, że by wygrywać nie trzeba być fachowcem. Wystarczy zmysł obserwacji i odrobina szczęścia. Oczywiście wszystkim chcącym zgłębić tajniki sportu i typowania udostępniamy szereg narzędzi, które są cennym źródłem wiedzy w tej dziedzinie. W naszej aplikacji dostępne są zaawansowane statystyki sportowe, streaming meczów czy SuperSocial – pierwsza na rynku polskim sportowa platforma społecznościowa. SuperSocial to w pewnym sensie Facebook dla graczy, co pozwala na wspólne przeżywanie emocji sportowych, dzielenie się wiedzą, a także śledzenie typów naszych ambasadorów, do których należą takie gwiazdy jak Jerzy Dudek, Sławek Peszko, czy Jan Błachowicz – wyjaśnia Adam Lamentowicz, Prezes Zarządu Superbet.

Choć ostatnie wygrane z pewnością przejdą do historii, to nie koniec ogólnopolskiej gorączki typowania: do SuperGame nadal można dołączyć. W tym tygodniu pula nagród to 75 tys. PLN, w tym Jackpot – 50 tys. Jeżeli nikomu nie uda się wytypować 5 poprawnych wyników, w kolejnej rundzie Jackpot zwiększy się o kolejne 25 tys. i może rosnąć, osiągając maksymalnie 225 000 zł. Duże emocje wciąż jeszcze przed nami – w zaplanowanej na maj rundzie finałowej na zwycięzcę prócz gotówki czeka jeszcze Harley-Davidson® Pan America™ – wielozadaniowy motocykl, stworzony dla aktywnych poszukiwaczy przygód, miłośników eksploracji i dalekich wypraw.

Swoich sił w kolejnej rundzie można spróbować TUTAJ!

Superbet to legalny bukmacher, gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

 

O Superbet:

Grupa Superbet to szybko rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line, który działa na blisko 30 rynkach. Jest 16. Najwyżej notowaną firmą gier online na świecie i jednym z kluczowych graczy w Europie. Zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Działalność Grupy koncentruje się na zakładach sportowych i grach w kanałach on-line i retail. Grupa rozwija się organicznie i poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity - amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne, autorskie rozwiązania technologiczne. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet. Od 2020 roku, oferując zakłady on-line w oparciu o zezwolenie Min. Finansów RP w aplikacji mobilnej iOS, Android oraz na stronie Superbet.pl.Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 w kategorii Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników oraz nagrody Bukmacher Roku 2021 w konkursie Polish Gaming Aces.