#GRANIEWEEKENDOWE

Już jutro „Czarne Wilki” kolejny raz wybiegną na murawę. W ramach ósmej kolejki podopieczni Tomasza Bąkowskiego zmierzą się w derbowym spotkaniu z Kaszubią Studzienice. O historii tych pojedynków informowaliśmy wczoraj, za pośrednictwem informacji udostępnionych przez Bogdana Adamczyka.
Jak do tej pory, nasz zespół osiągnął komplet zwycięstw, strzelając rywalom 36 bramek, tracąc przy tym zaledwie 3.
Nasz jutrzejszy rywal zajmuje 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów, złożyło się na to 5 zwycięstw, 1 remis oraz 1 porażka. Bilans bramkowy drużyny ze Studzienic 28-10.
Początek meczu o godzinie 17:00!

Drodzy Kibice, pamiętajcie o utrudnieniach logistycznych na naszym obiekcie w dniu jutrzejszym. Od godziny 11:00 startuje „ORLEN LANGTEAM RACE” dlatego zalecamy Wam wjeżdżać i parkować swoje pojazdy od ul. Brzozowej (Stadion Lekkoatletyczny).
Kasa biletowa będzie dla Państwa otwarta jak zwykle godzinę przed meczem. Cena biletu to 5 zł za osobę. Ceny będą obowiązywać przez cały sezon. W tym roku nie przewidujemy sprzedaży karnetów.
Bilety można również zakupić w „SKLEP GARNITURY” na ul. Dworcowej 20-30 (dawne Słoneczko).

Każdy bilet będzie numerowany, w przerwie meczu 3 wylosowane przez spikera osoby, będą miały możliwość wygrania jednej z trzech nagród min. BON NA PRZEGLĄD w Stacji Kontroli Pojazdów TOM-CAR Dan-Car Warsztat / Stacja Kontroli Pojazdów.

W sobotę gramy również w Chojnicach! Nasze rezerwy w KEEZA B Klasie Słupskiej w ramach piątej kolejki będą rywalizować z Kolejarzem II Chojnice. Podopieczni Mateusza Krolla mają na koncie komplet punktów oraz bilans bramek 28-2. Początek zmagań naszych rezerw o 16:30!

 Gorąco zapraszamy! Przybądźcie na stadion i wspierajcie nasz zespół, będzie się działo! Do zobaczenia!!