Wygrana w Pruszkowie!

Mamy to! To był udany powrót naszej drużyny do ligowych zmagań. Bytovia pokonała na wyjeździe Znicza Pruszków 2:0. Bramki dla “Czarnych Wilków” zdobyli Karol Czubak i Daniel Feruga. Emocji nie brakowało.

Znicz Pruszków – MKS Bytovia Bytów 0:2 (0:1)

Bramki: Czubak 16′, Feruga 89′.

Znicz: Gradecki – Czarnowski (80 Faliszewski), Baran, Obst, Bochenek ż, Pyrka (76 Tabara), Machalski (c) (65 Nowicki), Moskwik, Drobnak (69 Rackiewicz), Noiszewski – Zjawiński.

Bytovia: Gostomski – Deleu, Bąk (c) (61 Kwiatkowski), Memić, Rutkowski – Ameyaw ż (69 Szela), Lech, Zawistowski (93 Błaszkowski), Liberacki (82 Bielawski) – Feruga – Czubak ż.

ZAPIS RELACJI TEKSTOWEJ:

1′ Zaczynamy!

5′ Gostomski broni rzut karny, który wykonywał Machalski!

16′ GOOOOL! Bramkę zdobył Karol Czubak, prowadzimy! To już jedenasta bramka naszego snajpera w lidze!

30′ Słupek ratuje nasz zespół przed utratą gola!

37′ Żółtą kartkę obejrzał Ameyaw.

45′ Koniec I połowy.

Po pierwszych 45 minutach nasz zespół prowadzi w Pruszkowie 1:0. Jedyną jak na razie bramkę zdobył Karol Czubak. Bytovia ma lekką przewagę, ale brakuje wykończenia sytuacji. Cały czas trzeba jednak uważać na Znicz, który w pierwszej części nie wykorzystał rzutu karnego. W jednej z sytuacji gospodarze trafili nawet w słupek.

46′ Zaczynamy drugą część spotkania.

51′ Mamy pierwszą żółtą kartkę dla piłkarza Znicza. Obejrzał ją Bochenek.

52′ Strzał z pola karnego broni “Gostom”. Bardzo niebezpieczna akcja gospodarzy.

60′ Kontuzja Bąka, który zwija się z bólu. Będzie potrzebna zmiana.

62′ Kwiatkowski zmienia naszego kapitana. Do środka obrony wchodzi więc Rutkowski, na lewą stronę defensywy wędruje Liberacki.

Uraz Krzysia wygląda na poważny.

65′ Zmiana w ekipie Znicza. Nowicki za Machalskiego.

69′ Szela zastępuje Ameyawa w Bytovii, a Raczkiewicz Drobnaka u rywala.

70′ W ostatnim czasie przeważamy, mamy kolejny rzut rożny.

76′ Następna roszada wśród pruszkowian. Tabara za Pyrkę.

80′ Ostatnia czwarta zmiana w drużynie Piotra Mosóra. Faliszewski zmienił Czarnowskiego.

81′ Od kilku minut inicjatywa po stronie Znicza.

82′ Bielawski zastępuje Liberackiego.

87′ Rzut karny dla Bytovii! Faulowany Kwiatkowski.

88′ Nie ma gola… Strzał Ferugi broni bramkarz, a dobitka zatrzymuje się na poprzeczce. Żółta kartka dla Czubaka.

89′ 2:0 dla Bytovii! Odkupuje winy Feruga! Po ziemi po długim rogu!

90′ Sędzia dolicza cztery minuty.

91′ Powinna być trzecia bramka dla naszego zespołu, strzał Deleu broni jednak bramkarz.

93′ Błaszkowski zmienia Zawistowskiego.

94′ Koniec meczu!

Po wyjazdowym impasie w końcu wygrywamy na obiekcie rywala! Na takie zwycięstwo czekaliśmy od 3. kolejki. Brawo Panowie! Zapraszamy w niedzielę o 18:00 już przed telewizory, aby zobaczyć mecz z Gryfem Wejherowo!