Garbarnia – Bytovia 1:2

Bytovia wygrała w Krakowie z Garbarnią 2:1! Bramki dla drużyny Adriana Stawskiego zdobyli Michael Ameyaw i Przemysław Lech.

Garbarnia Kraków 1-2 Bytovia Bytów
Krzysztof Szewczyk 55 – Michael Ameyaw 6, Przemysław Lech 40

Garbarnia: 33. Aleksander Kozioł – 7. Kamil Włodyka, 4. Krystian Kujawa (46, 10. Kamil Kuczak), 8. Marek Masiuda, 6. Bartłomiej Mruk, 15. Grzegorz Marszalik (89, 5. Jan Klimek) – 18. Patryk Serafin (69, 9. Błażej Radwanek), 31. Donatas Nakrošius, 21. Tomasz Kołbon, 32. Krzysztof Szewczyk – 99. Michał Feliks (69, 23. Mateusz Wyjadłowski).

Bytovia: 33. Maciej Gostomski – 26. Deleu, 5. Krzysztof Bąk, 65. Haris Memić (88, 34. Adrian Piekarski), 37. Adrian Liberacki (75, 29. Michał Rutkowski) – 16. Maciej Błaszkowski (73, 17. Patryk Wolski), 10. Przemysław Lech, 55. Paweł Zawistowski, 20. Daniel Feruga, 11. Michael Ameyaw – 9. Piotr Giel.

żółte kartki: Kołbon, Radwanek – Lech, Rutkowski.

RELACJA TEKSTOWA NA ŻYWO:

“Czarne Wilki” z kilkoma zmianami w składzie. W wyjściowym ustawieniu m.in. bytowiak Maciej Błaszkowski.

1′ Zaczynamy!

6′ GOOOL! Michael Ameyaw znalazł się w dogodnej pozycji i przymierzył nie do obrony! Strzał po ziemi po długim rogu!

13′ Spokojne następne minuty w Krakowie.

20′ Ładna akcja Bytovii, Ameyaw do Giela, ten do Lecha, który uderzył nad poprzeczką! Dobra okazja i wydaje się, że można było wycisnąć z niej więcej.

27′ Groźnie zaatakowali gospodarze, jednak Feliks źle przyjął piłkę i sytuację wyjaśnili nasi defensorzy.

28′ Zamieszanie w polu karnym Bytovii, na szczęście zagrożenie oddalone.

30′ Znów niebezpiecznie koło bramki Gostomskiego, lepiej zaczynają grać piłkarze Garbarni.

33′ Fura szczęścia Bytovii, Marszalik w doskonałej okazji nad bramką!

37′ Rzut wolny dla Garbarni, obok słupka.

39′ Zawistowski wysoko nad poprzeczką.

39′ Ładnie poklepali bytowiacy, Błaszkowski do Ferugi, ale łapie bramkarz Garbarni.

40′ GOOOL! Drugi gol dla Bytovii! Świetny odbiór Lecha, który zagrał do Giela, ten z powrotem do Przemka i mamy 2:0! BRAWO!

45′ Żółta kartka dla Kołbona.

Koniec I połowy spotkania. Prowadzimy 2:0 po golach Ameyawa i Lecha.

46′ Kuczak zmienia Kujawę.

47′ Wydawało się, że powinien być podyktowany rzut karny dla Bytovii za zagranie ręką! Niezrozumiała decyzja arbitra, który mocno zawahał się w tej sytuacji.

51′ Dośrodkowanie w pole karne, które zamieniło się w centroształ, na posterunku Gostomski!

51′ Fenomenalna interwencja Gostomskiego, który ratuje nasz zespół po próbie Włodyki!

55′ GOL dla Garbarni, dośrodkowanie w pole karne i Szewczyk głową zdobywa bramkę kontaktową.

57′ Żółta kartka dla Lecha.

63′ Próba Liberackiego, ale daleko od bramki.

69′ Wyjadłowski i Radwanek za Feliksa i Serafina.

73′ Wolski za Błaszkowskiego.

75′ Rutkowski za Liberackiego.

77′ Kołbon z 14 metrów minimalnie obok bramki!

79′ Rutkowski upomniany żółtą kartką.

81′ Tym razem żółty kartonik dla Radwanka.

84′ Włodyka z dystansu, obok słupka.

88′ Piekarski za Memicia.

89′ Klimek za Marszalika.

90′ Sędzia dolicza nie mniej niż 4 minuty.