Finał pucharu w Bytowie

W środę na stadionie przy Mickiewicza 13 czeka nas prawdziwe, piłkarskie święto! W finałowym pojedynku w ramach regionalnych rozgrywek Pucharu Polski Bałtyk Gdynia zmierzy się z Jaguarem Gdańsk. Nasz klub ma do rozdysponowania 150 darmowych wejściówek na finał.

Chociaż w finale zabraknie “Czarnych Wilków”, to Bytów i tak będzie brał udział w tym wydarzeniu. Stadion przy Mickiewicza 13 będzie w środę miejscem, gdzie zostanie wzniesione trofeum, o które walczyły w tym sezonie zespoły z Pomorza. Miasto Bytów oraz nasz klub będą wraz z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej organizatorami tego wyjątkowego wydarzenia.

W środę, 22 czerwca, na murawie o zwycięstwo powalczą zespoły Jaguara Gdańsk oraz Bałtyku Gdynia. Początek spotkanie zaplanowany jest na godzinę 19:00. Wejścia na stadion będą otwierane od godziny 18:00. Podczas spotkania sektor D będzie przeznaczony dla kibiców Bałtyku Gdynia, natomiast sektor B – dla kibiców Jaguara Gdańsk. Sektor A będzie przeznaczony natomiast dla kibiców neutralnych.

Nasz klub ma do rozdysponowania 150 darmowych wejściówek na finał. Bilety będzie można odebrać w środę od godziny 14:00 w kasach biletowych bytowskiego stadionu. Ilość wejściówek jest ograniczona, zatem zapraszamy do niezwlekania z odbiorem biletów.