Dziękujemy za pomoc w organizacji meczu

W sobotę wystartowaliśmy z rundą wiosenną. Dziękujemy wszystkim osobom, które były zaangażowane w organizację meczu z Aniołami. Bez Waszej ciężkiej pracy nie udałoby nam się wystartować z takim przytupem!

Podziękowania kierujemy w stronę OSP Pomysk Wilki, która pomogła nam zabezpieczyć sobotnie spotkanie. Wielkie dzięki również dla ZaborEvent – Kompleksowa Organizacja Imprez oraz Zuzulek balloons za przygotowanie oprawy muzycznej, balonów i wyrzutni iskier.

Wielkie brawa i wyrazy uznania kierujemy również w stronę dziewczyn z grupy Szkoła Tańca i Sportu “Perfect” – Bytów za fantastyczny występ taneczny w przerwie meczu.

Fantastyczne ujęcia z drona zawdzięczamy Filipowi Soja, czyli OtherPhoto, natomiast piękne zdjęcia Oskarowi Borzestowskiemu. Dziękujemy również wszystkim osobom pomagającym na stanowisku gastronomicznym.

Największe wyrazy uznania i podziękowania kierujemy w stronę naszych sponsorów oraz Gminy Bytów. Bez Waszego wsparcia nie moglibyśmy istnieć. Dziękujemy! Razem tworzymy jedną, wielką czarno-biało-czerwoną rodzinę.